TRYB JASNY/CIEMNY

Zaproszenia na Dzień Babci i Dziadka – pobierz i wydrukuj!

zaproszenie na dzień babci i dziadka do druku


Dzień Babci i Dziadka zbliża się wielkimi krokami, co oznacza, że przyszedł czas na organizowanie zaproszeń. Skorzystajcie z gotowych do wydrukowania zaproszeń, które z pewnością sprawią ogromną radość każdej babci i każdemu dziadkowi. 


Zaproszenie Dzień Babci i Dziadka

Zaproszenia zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie i estetyce. Są kolorowe, radosne i pełne ciepła – idealne, aby wyrazić Wasze uczucia i wdzięczność dla najdroższych. Wystarczy pobrać plik, wydrukować, a następnie uzupełnić. Proste, szybkie i przede wszystkim – pełne serca! Gotowe zaproszenie możecie udostępnić na Facebooku placówki lub powiesić na tablicy ogłoszeń.


Zaproszenia na Dzień Babci i Dziadka do pokolorowania

Ale to nie wszystko! Oprócz gotowych wzorów, przygotowałam również wersje zaproszeń do samodzielnego pokolorowania. To wspaniała okazja, aby Wasze dzieci mogły wykazać się kreatywnością i stworzyć coś naprawdę unikatowego. Pokolorowane przez maluchy zaproszenia będą wyjątkowym dowodem miłości i zaangażowania.

zaproszenie na dzień babci i dziadka do pokolorowania


Wszystkie pliki są dostępne do pobrania bezpośrednio ze strony bloga w pliku poniżej. Są w formacie PDF, co ułatwia ich wydruk. 


Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby sprawić radość Babciom i Dziadkom. Pobierzcie zaproszenia i pozwólcie Waszym dzieciom wziąć udział w tworzeniu niezapomnianego prezentu. 


Zaproszenia na Dzień Babci i Dziadka do pobrania TUTAJ


Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź