TRYB JASNY/CIEMNY

Zakładki dla babci i dziadka

Dzień Babci wypada 21 stycznia, a Dzień Dziadka 22 stycznia. Kiedy byłam mała, babciom i dziadkom dawaliśmy laurki. Pamiętam jak starałam się, żeby nie wyjechać za linię i narysować ich postacie idealnie! Obecnie pomysłów na prezent dla babci i dziadka jest mnóstwo. Zastanówcie się co najbardziej lubią robić Wasze babcie i dziadkowie. Moja babcia uwielbia czytać książki. Z tego co pamiętam, dziadek również poświęcał dużo czasu lekturze. Dla takich starszych osób doskonałym pomysłem na prezent będą zakładki.

Zakładki na Dzień Babci i Dziadka


Zakładki do książek są jednym z prezentów, które dziecko zrobi bardzo szybko, więc sprawdzi się jako prezent last minute. 

Przygotowałam kilka wersji zakładek, na jednej stronie A4 mieszczą się 4 różne zakładki. Wydrukowane zakładki dziecko koloruje i ozdabia dowolnie.

Na kilku zakładkach zamieściłam gotowe postacie babci i dziadka. Na innym wzorze jest miejsce do narysowania ich samodzielnie lub na zdjęcie dziecka - czytając ulubioną książkę, babcia i dziadek z pewnością uśmiechną się do ukochanych wnuczki i wnuczka.


Tak wyglądają zakładki:
(wersja pdf pod ilustracjami)

zakładki dla babci i dziadka

zakładki dla babci i dziadka

zakładki dla babci i dziadka

Zakładki dla babci i dziadka do pobrania TUTAJ

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję, że jesteś! Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza :)

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź