TRYB JASNY/CIEMNY

Zakładki na Dzień Babci i Dziadka - pomysł na prezent

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe święta, które dają nam szansę okazać naszym dziadkom miłość i wdzięczność. Czym więc obdarować naszych ukochanych, jeśli nie czymś osobistym i stworzonym własnoręcznie? Idealnym rozwiązaniem są własnoręcznie wykonane zakładki do książek!

Zakładki na Dzień Babci i Dziadka


Jak zrobić zakładki - krok po kroku

Zbierz materiały: do wykonania zakładki potrzebujesz kartki papieru A4, kolorowych pisaków, kredek, a także wszelkich ozdób, które chcesz dodać.

Wybierz wzór: na dole strony znajdziesz różnorodne wzory zakładek. Są wersje z gotowymi postaciami babci i dziadka, jak również te, które możesz samodzielnie ozdobić.

Personalizacja: dla bardziej osobistego akcentu, dodaj zdjęcie z dzieckiem lub pozwól mu narysować własne portrety babci i dziadka.

Dekorowanie: pozwól dzieciom wyrazić swoją kreatywność, kolorując i dekorując zakładki według własnego uznania.

Wycinanie i zabezpieczanie: po dekoracji, zakładki należy starannie wyciąć i ewentualnie zabezpieczyć, np. przez zalaminowanie.

Dlaczego zakładki to idealny prezent?

Zakładki to nie tylko praktyczny, ale i emocjonalny prezent. Każda zakładka wykonana przez wnuczka to małe dzieło sztuki, które zawsze przypomni o nim podczas czytania ulubionej książki. To także świetny sposób na rozwijanie kreatywności dzieci i spędzanie z nimi jakościowego czasu podczas ich tworzenia.


Zakładki na Dzień Babci i Dziadka to wspaniały sposób, by pokazać naszym najstarszym członkom rodziny, jak bardzo są dla nas ważni. Proste w wykonaniu, a zarazem pełne serca i uroku, stanowią idealny prezent, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzy każdego dziadka i babci.


Tak wyglądają zakładki:
(wersja pdf pod ilustracjami)

zakładki dla babci i dziadka

zakładki dla babci i dziadka

zakładki dla babci i dziadka

Zakładki dla babci i dziadka do pobrania TUTAJ

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję, że jesteś! Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza :)

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź