TRYB JASNY/CIEMNY

Walentynkowe dekoracje do druku

walentynkowe dekoracje do druku


Czy zbliżające się walentynki sprawiają, że Twoje serce bije mocniej? Święto zakochanych to doskonała okazja, aby stworzyć wyjątkową atmosferę w szkole czy przedszkolu. Jak to zrobić? Oczywiście za pomocą uroczych walentynkowych dekoracji do druku!


Walentynki napis do druku

Zacznijmy od klasyki - napisu "WALENTYNKI". Te słodkie słowa mogą być doskonałym punktem centralnym każdej dekoracji. W pliku znajdziecie napis w kolorze czerwonym z uroczymi białymi serduszkami - symbolem, który najbardziej kojarzy się ze świętem miłości.


Kupidyny i serduszka do druku

Co może być bardziej symboliczne niż kupidyni i wspomniane serduszka podczas walentynek? Dodaj do swoich dekoracji urocze ilustracje tych motywów. Kupidyni z łukiem i strzałą to klasyczny motyw miłości, który doda odrobinę magii każdej dekoracji. Natomiast serduszka będą idealnym dodatkiem, przypominającym wszystkim o miłości, którą obchodzi się w tym wyjątkowym dniu.


Kolory miłości

Nie zapomnij o kolorach! Czerwień, róż i różowe odcienie są nieodłącznymi symbolami walentynek. Dodaj te kolory do swoich dekoracji, aby wzmocnić romantyczną atmosferę. Możesz użyć kolorowych papierów, marszczonej bibuły lub farb, aby stworzyć własne unikalne tło pod dekorację.

W walentynki nie ma ograniczeń dla wyobraźni! Wykorzystaj swoją kreatywność, aby stworzyć wyjątkowe i niezapomniane dekoracje. Możesz użyć różnych materiałów, takich jak tkaniny, koraliki, czy nawet suszone kwiaty, aby dodać więcej tekstury szablonom do druku.


Walentynkowa dekoracja do pobrania TUTAJ


Dzięki uroczej walentynkowej dekoracji do druku możesz jeszcze bardziej wzbogacić tę wyjątkową atmosferę, zarówno w szkole, jak i przedszkolu. Niech romantyczne napisy, ilustracje kupidynów i serduszek sprawią, że każdy z uczestników poczuje się wyjątkowo. Gotowi na walentynkowe szaleństwo? 💕

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź