TRYB JASNY/CIEMNY

Świętuj Dzień Pizzy w przedszkolu z darmowym szablonem pizzy do druku!

szablon pizzy do druku


Dzień Pizzy to doskonała okazja, aby zaangażować najmłodszych w kreatywne działania i nauczyć ich czegoś nowego o kulturze kulinarnej. Dzięki darmowemu szablonowi pizzy do druku oraz składnikom do pizzy do druku, możesz łatwo zorganizować pamiętny Dzień Pizzy w swoim przedszkolu. Zapraszam do świętowania tego wyjątkowego dnia, tworząc własne papierowe pizze!


Papierowa pizza praca plastyczna

Papierowa pizza to nie tylko wspaniała zabawa, ale także świetna okazja do nauki przez zabawę. Dzieci mają szansę dowiedzieć się więcej o różnych składnikach pizzy, ćwiczyć zdolności manualne podczas wycinania, a także rozwijać kreatywność, komponując własne pizzowe arcydzieła.


Jak zrobić pizzową pracę plastyczną w przedszkolu?

Szablon pizzy do druku jest prosty w użyciu. Pobierzcie darmowy szablon pizzy oraz składniki. Znajdziesz tam również inne materiały związane z obchodami Dnia Pizzy. Wydrukujcie szablon pizzy i składniki na kartonie lub grubszym papierze, aby ułatwić wycinanie. Pozwólcie dzieciom wyciąć pizzę oraz składniki. Młodsze dzieci mogą potrzebować pomocy dorosłych. Teraz najzabawniejsza część! Dzieci mogą używać składników do dekorowania swoich pizz, tworząc różne kombinacje smaków. To też doskonały moment, aby porozmawiać z dziećmi o różnych składnikach używanych na pizzę i ich pochodzeniu.

kolorowanka składniki pizzy do druku


Wyeksponujcie prace dzieci, aby każdy mógł podziwiać ich kulinarne arcydzieła!

Wycinanie wzorów pomaga w rozwijaniu koordynacji ręka-oko. Rozmowa o składnikach może być świetną okazją do wprowadzenia pojęć zdrowego odżywiania. Komponowanie własnych pizz stymuluje kreatywność i wyobraźnię dzieci.

Niech każde dziecko poczuje się jak prawdziwy pizzaiolo!


Szablon pizzy z dodatkami do pokolorowania do pobrania TUTAJ

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź