TRYB JASNY/CIEMNY

Dzień Dinozaura - darmowa fotoramka do druku

dzień dinozaura ramka do zdjęć do druku

Z okazji Dnia Dinozaura orzygotowałam dla Was darmowe ilustracje dinozaurów, które idealnie nadają się do stworzenia uroczej fotoramki. To doskonały sposób, by uwiecznić momenty spędzone razem, ucząc i bawiąc się tematyką prehistoryczną.

Krok 1: pobieranie ilustracji

Na moim blogu znajdziecie specjalnie przygotowane, darmowe ilustracje dinozaurów, które możecie pobrać. Są kolorowe, pełne detali i przede wszystkim – bardzo lubiane przez dzieci. Możecie je wykorzystać nie tylko do fotoramki, ale i do innych kreatywnych projektów z Waszymi pociechami.

Krok 2: tworzenie fotoramki

Potrzebujecie:

- kartonu lub grubszej tektury,
- nożyczek,
- kleju,
- kolorowych mazaków,
- i oczywiście ilustracji dinozaurów!

Proces tworzenia jest prosty: wystarczy wyciąć w kartonie otwór na zdjęcie, a następnie ozdobić ramkę wybranymi ilustracjami. Nie zapomnijcie pozwolić dzieciom na dodanie własnych akcentów – niech każda ramka będzie unikalna!

Krok 3: drukowanie i wycinanie

Po pobraniu ilustracji wystarczy je wydrukować na domowej drukarce. Możecie wybrać, czy wolicie pracować na błyszczącym papierze fotograficznym czy zwykłym – oba wybory są dobre, w zależności od efektu, który chcecie osiągnąć.

:
Tworzenie fotoramki na Dzień Dinozaura to nie tylko świetna zabawa, ale również okazja do nauki i rozwijania kreatywności. Mam nadzieję, że wspólne tworzenie pamiątek stanie się dla Was piękną tradycją.  Zapraszam Was do pobrania ilustracji i życzę wspaniałej zabawy!

Ramka do zdjęć na Dzień Dinozaura do pobrania TUTAJ


Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź