TRYB JASNY/CIEMNY

Witamy po wakacjach napis do druku

 

witamy po wakacjach napis do druku

Ten post kieruję do nauczycieli! Cieszę się, że mogę niektórych z Was ponownie przywitać po wakacyjnej przerwie. Nowy rok szkolny to czas radości, nauki i uśmiechów, dlatego przygotowałam dla Was wyjątkową ozdobę na start – darmowy napis "Witamy po wakacjach" w formacie PDF do wydrukowania. Niech Wasze powitalne tablice rozkwitną pozytywnym nastawieniem!


Napis Witamy po wakacjach


Napis znajduje się na uśmiechniętych kredkach, które dodadzą uroku Waszej sali lub klasie i sprawią, że dzieci od razu poczują się milej widziane. Kredki możecie pamiętać z wpisu z okazji Dnia Kredki :)

Napis "Witamy po wakacjach" to doskonałe powitanie uczniów w nowym roku szkolnym. To proste, ale serdeczne słowa, które wprowadzą pozytywny nastrój od pierwszego dnia.

Napis jest w formacie PDF, gotowy do druku. Wystarczy kliknąć kilka razy, i już możecie ozdobić Waszą tablicę w kredkowym stylu.

Niech ten napis przypomina Wam i Waszym wychowankom, że przedszkole oraz szkoła to nie tylko nauka, ale także miejsca, w których można cieszyć się radością wspólnego odkrywania świata. 

Pobierzcie darmowy napis "Witamy po wakacjach" i zaczynajcie nowy rok szkolny z uśmiechem na twarzy!

Napis Witamy po wakacjach do pobrania TUTAJ

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź