TRYB JASNY/CIEMNY

Kalendarz urodzinowy do pobrania

kalendarz urodzinowy do pobrania


Przed Wami fantastyczny sposób do wzmocnienia relacji w grupie. Mój nowy kalendarz urodzinowy do pobrania – idealne narzędzie do organizacji, które pozwoli Wam świętować urodziny swoich podopiecznych w wyjątkowy sposób.


Dlaczego warto korzystać z kalendarza urodzinowego

Każde dziecko uwielbia, gdy nauczyciel pamięta o jego urodzinach. To niewielki gest, który może sprawić, że uczniowie poczują się docenieni i ważni w klasie lub w grupie. Wspólne świętowanie urodzin to doskonały sposób na budowanie relacji z dziećmi. Dzięki kalendarzowi będziecie zawsze przygotowani do organizacji niespodzianek i małych urodzinowych celebracji. Kalendarz pomoże Wam lepiej zorganizować się i planować działania wokół urodzin dzieci. Nie będziecie już musieli spieszyć się w ostatniej chwili, aby przygotować aktywności urodzinowe czy kartki.

Jak korzystać z naszego kalendarza urodzinowego?

Pobieramy plik z kalendarzem urodzinowym w formacie PDF. Drukujemy całość i wycinamy ramki. Następnie wpisujemy imiona i daty urodzin swoich uczniów w odpowiednich miejscach. Dzięki kalendarzowi zawsze będziecie na bieżąco z nadchodzącymi urodzinami. To doskonała okazja do planowania niespodzianek i przygotowywania wyjątkowych chwil dla dzieci.

Kalendarz urodzinowy do pobrania TUTAJ


W razie pytań lub sugestii, zachęcam do komentowania poniżej. Dzielcie się swoimi pomysłami na wykorzystanie kalendarza urodzinowego i inspirujcie innych nauczycieli do tworzenia niezapomnianych chwil w przedszkolu czy w szkole!

Komentarze

  1. Kalendarz piękny, z resztą jak wszystkie materiały na tej stronie.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję, że jesteś! Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza :)

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź