TRYB JASNY/CIEMNY

Postacie z bajek i filmów – bohaterowie Twojego dziecka

 


Zastanawiasz się, jaką zabawkę wybrać na prezent dla swojego dziecka? A może jak zachęcić je do układania puzzli lub kreatywnej zabawy? Wykorzystaj pomysły z ulubionymi postaciami z bajek lub filmów! Psi Patrol, Strażak Sam, Świnka Peppa czy Harry Potter mogą od teraz zagościć w życiu Twojej pociechy w formie różnorodnych zabawek. Sprawdź!


Każde dziecko ma ulubionych bohaterów z bajki czy książeczki, którymi lubi się otaczać. Aby wspierać rozwój i kreatywną zabawę, warto proponować maluchowi różnego rodzaju zabawki, puzzle, gry karciane czy planszowe z wizerunkiem tych postaci. Zobacz, jakie propozycje upominków będą odpowiednie dla dzieci w różnym wieku!

Bajkowe zabawki – Psi Patrol i pieski znane z ekranu

Ulubieńcami najmłodszych często są bohaterskie pieski znane z popularnej bajki – Psi Patrol. Wiele dzieci chce, aby na ich piżamach, kubkach czy nawet opakowaniach jogurtów znalazły się postacie takie jak Chase, Marshall, Skye czy Rocky. Warto wykorzystać tę fascynację i proponować dziecku zabawki Psi Patrol! Jakiego rodzaju akcesoria z popularnymi pieskami wybierać?

Każde dziecko ucieszy się z maskotki z wizerunkiem ulubionego bohatera z bajki. Jednak aby miło spędzić czas z całą rodziną, szczególnie dobrym wyborem mogą być także puzzle z postaciami z Psiego Patrolu, gry karciane typu Memory lub domino. Dzieciaki zafascynowane różnego rodzaju pojazdami będą mieć frajdę z zabawy figurkami ciężarówek, motorów lub samolotów znanych z ekranu. Doskonałą propozycją na prezent będą zestawy z akcesoriami, takie jak domki, wieże strażackie czy patrolowce.

Rozwijające wyobraźnię figurki – Harry Potter lub inni bohaterowie

Dla starszych dzieci i młodzieży, których interesują już nieco poważniejsze filmy, świetną zabawą rozwijającą kreatywność i wyobraźnię może być użycie figurek znanych z ekranu. Na przykład figurka Harry Potter lub inni bohaterowie tej znanej produkcji mogą stać się początkiem zupełnie nowej historii opowiedzianej przez Twoje dziecko. To także świetny sposób na spędzenie czasu z przyjaciółmi, których interesują te same bajki lub filmy.

Miłośnicy Harry’ego Pottera lub innych postaci filmowych oprócz figurek ucieszą się także z puzzli, imprezowych gier karcianych lub całych zestawów, takich jak budynek Hogwartu. Wybór prezentu związanego z ulubioną bajką lub filmem Twojego dziecka to gwarancja długich godzin spędzonych na wymyślaniu nowych zabaw i scenariuszy.

Zabawki wspierające rozwój zdolności manualnych

Jeśli poszukujesz zabawek, które będą łączyć zainteresowania Twojego dziecka z rozwojem zdolności manualnych oraz koordynacji oko-ręka, świetnym wyborem będą zestawy do budowania i konstrukcji. Klocki magnetyczne, zestawy do budowania konstrukcji kosmicznych, a nawet akcesoria umożliwiające budowanie budynków z filmów takich jak Harry Potter. Będą stanowić doskonały podarunek, który łączy w sobie rozwój umiejętności ze świetną zabawą i wspólnym spędzaniem czasu. Wybierz kreatywną zabawę, która zainteresuje Twoje dziecko na długo!

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź