TRYB JASNY/CIEMNY

Dekoracja na drzwi sali

dekoracja na drzwi sali przedszkole do druku


Czy chcecie przekształcić drzwi swojej sali przedszkolnej lub klasy w szkole w fascynującą, inspirującą przestrzeń? Sięgnijcie po dekorację na drzwi z kredek! Niech to pierwsze, co dzieci zobaczą, gdy wkroczą do sali, będzie pełne radości i motywującej energii.


Dekorowanie drzwi to szansa na stworzenie atmosfery, która odzwierciedla radość i pasję nauki. Dzięki temu, dzieci nie tylko wejdą do przestrzeni pełnej wiedzy, ale także otwartej na kreatywność i przyjemność z odkrywania.


Wybrałam obrazek przedstawiający chłopca i dziewczynkę przy tablicy. To jest punkt centralny, który przyciągnie uwagę dzieci i wprowadzi je w klimat nauki i zabawy. Na tablicy znajdują się napisy, do wyboru: "w naszej sali", "w naszej klasie", "w naszym przedszkolu", "w naszej szkole". Dzięki temu, dekoracja będzie uniwersalna i można ją dostosować do różnych poziomów edukacyjnych.

Poniżej grafiki umieściłam kredki z różnymi wariantami napisów. Różnokolorowe kredki z motywującymi napisami, przypominają, że każde dziecko jest unikatowe i może wyrazić się na swój sposób.

Napisy na kredkach dodadzą optymizmu i zaangażowania:


Nie zapomnij o odświeżaniu dekoracji w zależności od sezonów lub okazji. Możesz dodać elementy związane z nadchodzącymi świętami, tematami obecnie omawianymi w klasie lub wydarzeniami społecznymi.

Stworzenie takiej dekoracji to nie tylko okazja do wyrażenia swojej twórczości jako nauczyciel, ale także możliwość zaangażowania dzieci w proces tworzenia i dekorowania. Dzieci uwielbiają wnoszenie swojego wkładu do sali lub klasy, co sprawi, że poczują się bardziej związane z przestrzenią edukacyjną.

Pamiętajcie, że dekoracje nie tylko zdobią przestrzeń, ale także wpływają na emocje i atmosferę panującą w klasie. Niech Wasza dekoracja drzwi stanie się bramą do wspaniałego świata nauki i przygód dla Waszych małych odkrywców!

Dekoracja na drzwi sali do pobrania TUTAJ

Komentarze

  1. Dziękuje bardzo, bardzo mi pomogły udekorować moja sale i wprowadzić pozytywna atmosferę pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję, że jesteś! Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza :)

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź