TRYB JASNY/CIEMNY

Witamy w przedszkolu witamy w szkole napis do drukuOto kolejne wersje napisu z kredek, który skradł Wasze serca. Napis "Witamy w przedszkolu" oraz napis "Witamy w szkole". To propozycje, które pozwolą dzieciom poczuć się mile widzianymi i podekscytować się rozpoczęciem nowego roku szkolnego.


Napis Witamy w przedszkolu do druku

Pierwsze dni w przedszkolu są niezwykle ważne dla maluchów i ich rodziców. Tworzą one podstawę pozytywnego podejścia do nauki i integracji z rówieśnikami. Aby uczynić ten moment jeszcze bardziej radosnym, oto napis do wydrukowania "Witamy w przedszkolu" za darmo w towarzystwie uśmiechniętych kredkowych postaci. Taka praktyczna i estetyczna wizualizacja może być świetnym elementem przywitania nowych przedszkolaków. Dzieci będą zachwycone kolorowymi postaciami i od razu poczują, że przedszkole to miejsce, w którym panuje radosna atmosfera. Zachęcam do pobrania pliku PDF, który zawiera te urocze napisy i może posłużyć do druku w formacie, który najbardziej Wam odpowiada.


Witamy w szkole napis do druku

Dla starszych uczniów, którzy rozpoczynają naukę w szkole, przywitanie również ma ogromne znaczenie. Nowe otoczenie, nowi nauczyciele i rówieśnicy – to wszystko może być trochę przytłaczające. Ale nie z naszymi uśmiechniętymi kredkami! Darmowy napis "Witamy w szkole" również da się złożyć z załączonych w pliku literek, więc z towarzystwem barwnych postaci kredkowych przyjaciół pomoże złagodzić stres i przyniesie uśmiech na twarzach uczniów. Pamiętajcie, że dobre pierwsze wrażenie może wpłynąć na całą drogę edukacyjną uczniów.


Rozpoczęcie nowego roku szkolnego to czas radości, oczekiwań i nowych możliwości. Przywitanie uczniów w przedszkolu i szkole za pomocą kolorowych napisów na uśmiechniętych kredkach to doskonały sposób na stworzenie przyjaznej i entuzjastycznej atmosfery. Pamiętajmy, że nawet małe detale, takie jak kreatywne przywitanie, mogą mieć wielki wpływ na postrzeganie nauki przez dzieci. Zapraszam Was gorąco do pobrania napisów i wykorzystania ich u siebie. 


Napis Witamy w przedszkolu witamy w szkole do pobrania TUTAJ

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź