TRYB JASNY/CIEMNY

Kalendarz do druku 2023

kalendarz do druku 2023


Kalendarz do druku 2023 do pokolorowania doda upływowi czasu trochę zabawy i będzie stanowił pomoc do nauki dni tygodnia oraz nazw miesięcy i pór roku. Do każdego miesiąca dodałam na górze obrazki do pokolorowania kojarzące się z obchodzonymi świętami lub cechami charakterystycznymi. 

kalendarz styczeń 2023

kalendarz luty 2023

kalendarz marzec 2023

kalendarz kwiecień 2023

kalendarz maj 2023

kalendarz czerwiec 2023

kalendarz lipiec 2023

kalendarz sierpień 2023

kalendarz wrzesień 2023

kalendarz październik 2023

kalendarz listopad 2023

kalendarz grudzień 2023W kalendarzu do pokolorowania swoje miejsce mają również najważniejsze święta, które dzieci znają i których obchody znacząco wpływają na ich życie, ponieważ np. w te dni nie chodzą do żłobka, przedszkola i szkoły, a rodzice do pracy. 


W pustych budkach dzieci mogą umieścić np. urodziny członków rodziny lub znajomych i przyjaciół, a także obchodzone przez nie święta nietypowe, np. Dzień Pluszowego Misia, Dzień Dinozaura. 


Kalendarz możecie przedziurkować i zawiesić na ścianie lub co miesiąc wkładać osobno pokolorowaną i uzupełnioną stronę do ramki, która będzie ładnie wyglądać na biurku lub przyczepiona w widocznym miejscu. 


Każdy miniony dzień warto zaznaczać lub skreślać, wówczas w pełni widać upływ czasu. Kalendarz przydaje się też do odliczania dni do jakiegoś upragnionego przez dziecko wydarzenia, np. wycieczki, wyjścia na basen lub do kina.


W kalendarzu oznaczyłam też dni rozpoczynające kalendarzowo daną porę roku. 

Kalendarz do pokolorowania do pobrania TUTAJ


Komentarze

  1. Kalendarz jest super! Pobrałam, dziękuje. Dziś popołudniu kolorujemy z synem i oznaczamy daty naszych rodzinnych świąt!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję, że jesteś! Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza :)

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź