TRYB JASNY/CIEMNY

Wklejki z dedykacjami do książek na zakończenie roku w żłobku

Wklejki z dedykacjami do książek na zakończenie roku w żłobkuZakończenie roku w żłobku to moment przejścia maluszka do przedszkolnej przygody, który warto uczcić w szczególny sposób. Jednym z popularnych sposobów na upamiętnienie tego wydarzenia jest wręczenie dzieciom książek lub kolorowanek z dedykacjami. W tym artykule przedstawiam pomysł na wklejki z dedykacjami do książek, które możesz pobrać za darmo. Te personalizowane wklejki będą wspaniałą pamiątką dla maluchów oraz ich rodziców.

Jak stworzyć idealną dedykację?


Tworzenie dedykacji to ważne zadanie, które wymaga przemyślenia. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci stworzyć wyjątkową dedykację:

- użyj imienia dziecka, aby dedykacja była bardziej osobista.
- zastosuj serdeczne i pozytywne sformułowania, które sprawią radość zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom.
- dedykacja nie musi być długa – kilka zdań w zupełności wystarczy.
- możesz dodać cytat, wierszyk lub osobistą anegdotę, która będzie związana z dzieckiem.

Przykłady dedykacji:


Dedykacja dla dziewczynki

„Droga Amelko, dziękujemy za uśmiech, który codziennie rozjaśniał nasze dni w żłobku. Życzymy Ci, aby każda przeczytana książka była nową przygodą. Twoje Panie Wychowawczynie”

Dedykacja dla chłopca

„Kochany Michałku, niech ta książka będzie początkiem wielu wspaniałych historii, które odkryjesz. Dziękujemy za Twoją radość i ciekawość świata. Twoje Panie Wychowawczynie”

Dedykacja uniwersalna

„Drogi Maluszku, niech każda przeczytana strona przynosi Ci radość i rozwija Twoją wyobraźnię. Dziękujemy za wspólne chwile. Twoje Panie Wychowawczynie”

Wklejki z dedykacjami do książek na zakończenie roku w żłobkuJak pobrać darmowe wklejki z dedykacjami?


Przygotowałam dla Ciebie dwie wersje darmowych wklejek z dedykacjami, które możesz pobrać i wykorzystać w książkach. Wystarczy kliknąć na poniższy link, aby pobrać plik PDF z gotowymi do wydruku wklejkami.

Darmowe wklejki z dedykacjami do pobrania TUTAJ


Jak używać wklejek?


Oto kilka kroków, które pomogą Ci w wykorzystaniu naszych darmowych wklejek:

1. Kliknij na link, aby pobrać wklejki na swój komputer.
2. Upewnij się, że używasz wysokiej jakości papieru, aby wklejki wyglądały estetycznie.
3. Możesz dodać imię dziecka oraz osobistą wiadomość.
4. Użyj kleju lub taśmy dwustronnej, aby wklejka trwale przymocowała się do wewnętrznej strony okładki książki.Wręczanie książek z dedykacjami na zakończenie roku w żłobku to piękny sposób na uczczenie tego wyjątkowego momentu. Dzięki darmowym wklejkom z dedykacjami, możesz w prosty sposób stworzyć personalizowaną pamiątkę, która ucieszy zarówno dzieci, jak i ich rodziców. Pamiętaj, że najważniejsze jest serce włożone w dedykację – to ono sprawia, że staje się ona wyjątkowa.

Zachęcam do pobierania darmowych wklejek i dedykacji również dla starszych grup wiekowych i dzielenia się radością z książek! Jeśli masz pytania lub chcesz podzielić się swoimi pomysłami na dedykacje, zostaw komentarz poniżej.

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź