TRYB JASNY/CIEMNY

Wklejki z dedykacjami do książek na zakończenie roku szkolnego - darmowe do pobrania

Wklejki z dedykacjami do książek na zakończenie roku szkolnegoZakończenie roku szkolnego to wyjątkowy moment zarówno dla dzieci, jak i dla nauczycieli oraz rodziców. To czas podsumowań, wspomnień i przygotowań do kolejnych wyzwań edukacyjnych. Jednym z pięknych sposobów na uczczenie tego momentu jest wręczenie książek z dedykacjami. W tym artykule znajdziesz darmowe wklejki z dedykacjami do książek na zakończenie roku przedszkolnego, zakończenie przedszkola, zakończenie zerówki, zakończenie klasy 1, zakończenie klasy 2 oraz zakończenie klasy 3. Dedykacje te mogą stać się niezapomnianą pamiątką na długie lata.


Dedykacje do książek na zakończenie przedszkola


Zakończenie przedszkola, tudzież zakończenie zerówki to pierwszy ważny krok w edukacji dziecka. Przedszkolaki uczą się wielu podstawowych umiejętności, które przygotowują je do dalszej nauki. Warto uczcić ten moment specjalną dedykacją.

dedykacje do książek na zakończenie roku szkolnego do drukuPrzykładowa dedykacja:


"Drogi Przedszkolaku!  

Zakończyłeś przedszkole z wielkim sukcesem. Jesteś gotowy na nowe wyzwania w szkole podstawowej. Życzymy Ci wielu radości i sukcesów na dalszej drodze edukacji.  

Z najlepszymi życzeniami,  

Twoi nauczyciele"


Dedykacje do książek na zakończenie klasy 1


Pierwsza klasa to czas intensywnej nauki i adaptacji do szkolnego środowiska. Uczniowie poznają podstawy czytania, pisania i liczenia. Zakończenie pierwszej klasy to ważny moment, który warto uczcić wyjątkową dedykacją.


Przykładowa dedykacja:


"Gratulacje, Uczniu Klasy 1!  

Za Tobą pierwszy rok szkolnej przygody. Zdobyłeś wiele nowych umiejętności i jesteś gotowy na kolejne wyzwania. Życzymy Ci wspaniałych wakacji i jeszcze więcej sukcesów w drugiej klasie.  

Twoi nauczyciele"


Dedykacje do książek na zakończenie klasy 2


Druga klasa to kontynuacja nauki i dalszy rozwój umiejętności. Uczniowie stają się coraz bardziej samodzielni i pewni siebie. Zakończenie drugiej klasy to kolejny krok w ich edukacyjnej podróży.


Przykładowa dedykacja:


"Uczniu Klasy 2, gratulujemy!  

Za Tobą kolejny rok pełen nauki i przygód. Jesteś coraz bliżej stania się prawdziwym ekspertem w szkole. Życzymy Ci wspaniałych wakacji i sukcesów w trzeciej klasie.  

Twoi nauczyciele"


Dedykacje do książek na zakończenie klasy 3


Trzecia klasa to moment, w którym uczniowie kończą pierwszy etap nauki w szkole podstawowej. To czas podsumowań i przygotowań do kolejnych wyzwań w starszych klasach.


Przykładowa dedykacja:


"Gratulacje, Uczniu Klasy 3!  

Zakończyłeś pierwszy etap swojej edukacji z wielkim sukcesem. Przed Tobą nowe wyzwania i możliwości. Życzymy Ci wspaniałych wakacji i powodzenia w klasie 4.  

Twoi nauczyciele"


Jak korzystać z darmowych wklejek z dedykacjami?

darmowe dedykacje do książek na zakończenie roku szkolnego do druku


Specjalnie dla Was przygotowałam różne wklejki z nieco obszerniejszymi dedykacjami i oprawą graficzną. Aby pobrać darmowe wklejki z dedykacjami, wystarczy kliknąć w poniższe linki i zapisać pliki na swoim komputerze. Następnie można je wydrukować i wkleić do książek, które będą wręczane dzieciom. Wklejki są dostępne w formacie PDF, co ułatwia ich wydruk w wysokiej jakości.


Pobierz darmowe wklejki z dedykacjami:

- Wklejki na zakończenie roku w przedszkolu, zakończenie przedszkola i zerówki

- Wklejki na zakończenie klasy 1

- Wklejki na zakończenie klasy 2

- Wklejki na zakończenie klasy 3


Wklejki do pobrania TUTAJ


Zakończenie roku szkolnego to wyjątkowy moment, który warto uczcić w szczególny sposób. Książki z dedykacjami to piękna pamiątka, która może stać się motywacją do dalszej nauki. Dzięki darmowym wklejkom z dedykacjami, wręczenie takiej książki stanie się jeszcze łatwiejsze. Zachęcam do pobrania i skorzystania z przygotowanych materiałów, aby uczynić zakończenie roku szkolnego jeszcze bardziej wyjątkowym. 

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź