TRYB JASNY/CIEMNY

Szablon pracy plastycznej na Dzień Ojca – skrzynka z narzędziami do kolorowania i wycinania

Szablon pracy plastycznej na Dzień Ojca – skrzynka z narzędziami do kolorowania i wycinania

Z okazji Dnia Ojca przygotowałam dla Was szablon pracy plastycznej, zainspirowany internetowymi pomysłami, który pomoże dzieciom wyrazić miłość i wdzięczność wobec swoich tatusiów. Pobierz darmowy szablon skrzynki z narzędziami do kolorowania i wycinania, aby stworzyć unikalny i osobisty prezent pełen życzeń. Spraw, aby ten dzień był niezapomniany zarówno dla dzieci, jak i ich ojców!

Laurka na Dzień Ojca szablon


Jak skorzystać z szablonu skrzynki z narzędziami?

  • Pobierz szablon: Kliknij na link do pobrania szablonu (link do pliku PDF).
  • Wydrukuj: Wydrukuj szablon na kartce A4. Możesz użyć zwykłego papieru lub kartonu, aby praca była bardziej trwała.
  • Kolorowanie: Pozwól dzieciom pokolorować narzędzia i skrzynkę. Mogą używać kredek, flamastrów, farb lub innych materiałów plastycznych.
  • Wycinanie: Po pokolorowaniu, dzieci mogą wyciąć narzędzia i skrzynkę zgodnie z liniami cięcia.
  • Sklejanie: Pomóż dzieciom skleić wycięte elementy w jedną całość, tworząc piękną skrzynkę z narzędziami pełną życzeń dla taty.
Na szablonie znajdziecie różne narzędzia, każde z nich zawiera specjalne życzenia dla taty. Każde narzędzie ma przypisane życzenie, które wyraża, co dzieci chcą przekazać swojemu tacie. Dzięki temu, prezent nie tylko wygląda ładnie, ale także niesie ze sobą ciepłe słowa.

Dzień Ojca prezent od dziecka skrzynka z narzędziami


Tworzenie pracy plastycznej z tym szablonem to świetny sposób na spędzenie czasu z dziećmi i rozwijanie ich kreatywności. Dodatkowo, jest to wyjątkowy prezent, który tata na pewno doceni, ponieważ będzie wykonany własnoręcznie przez jego pociechę. Nie czekaj! Pobierz darmowy szablon skrzynki z narzędziami na Dzień Ojca już teraz i zrób tacie wyjątkowy prezent, który na długo pozostanie w jego pamięci.

Szablon skrzynki z narzędziami na Dzień Ojca do pobrania TUTAJ

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź