TRYB JASNY/CIEMNY

Dyplom na zakończenie roku - pobierz i wydrukuj piękne dyplomy dla dzieci!

Dyplom na zakończenie roku - pobierz i wydrukuj piękne dyplomy dla dzieci


Zakończenie roku szkolnego to wyjątkowy moment dla każdego dziecka. Niezależnie od tego, czy Twoje dziecko kończy przedszkole, żłobek, świetlicę czy pierwszą klasę, piękny dyplom będzie wspaniałą pamiątką, która z dumą zawiśnie na ścianie. Przygotowałam dla Ciebie darmowe dyplomy do pobrania w różnych wersjach, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzy Twojego dziecka. 

Pobierz Dyplom na zakończenie przedszkola


Z dumą przedstawiam dyplom dla przedszkolaków! Kolorowy i radosny wzór z motywami wakacyjnymi i szkolnymi jest idealny na zakończenie roku w przedszkolu.

Tekst na dyplomie:
"Ten dyplom otrzymuje: [Imię i nazwisko dziecka] za wspaniałe osiągnięcia, wytrwałość i radość z nauki w przedszkolu. Serdeczne gratulacje i życzenia sukcesów na dalszej drodze edukacji!"Pobierz Dyplom na zakończenie żłobka


Żłobek to pierwszy krok w edukacyjnej podróży Twojego dziecka. Zasłużony dyplom będzie pięknym podsumowaniem tego etapu.

Tekst na dyplomie:
"Ten dyplom otrzymuje: [Imię i nazwisko dziecka] za wspaniałe postępy, radość i aktywne uczestnictwo w zajęciach żłobkowych. Serdeczne gratulacje i życzenia dalszych sukcesów na drodze edukacji!"


Pobierz Dyplom na zakończenie świetlicy


Dla dzieci, które ukończyły zajęcia w świetlicy, przygotowałam specjalny dyplom. To świetny sposób na docenienie ich zaangażowania i osiągnięć.

Tekst na dyplomie:
"Ten dyplom otrzymuje: [Imię i nazwisko dziecka] za wspaniałe uczestnictwo, zaangażowanie i radość z zabawy oraz nauki w świetlicy. Serdeczne gratulacje i życzenia dalszych sukcesów na drodze edukacji!"Pobierz Dyplom na zakończenie 1 klasy


Pierwsza klasa to ważny krok w życiu każdego ucznia. Uczcij zakończenie tego roku szkolnego pięknym dyplomem.

Tekst na dyplomie:
"Ten dyplom otrzymuje: [Imię i nazwisko ucznia] za wspaniałe wyniki w nauce, wytrwałość i aktywne uczestnictwo w zajęciach szkolnych. Serdeczne gratulacje i życzenia dalszych sukcesów na drodze edukacji!"


W pliku znajdziecie również inne dyplomy, m.in. dyplom superżłobkowicza, dyplom superucznia oraz pusty dyplom do samodzielnego uzupełnienia.

Łącznie w pliku macie aż 16 wzorów różnych dyplomów!

Jak pobierać dyplomy?


Kliknij na link poniżej, aby pobrać dyplomy w formacie PDF. Po pobraniu możesz wydrukować wybrany dyplom na domowej drukarce. Dyplomy są przygotowane w formacie A4, gotowe do wydrukowania i wręczenia dzieciom.

Dyplomy na zakończenie roku do pobrania TUTAJ


Wręczenie dyplomu na zakończenie roku to piękna tradycja, która motywuje dzieci i pozwala im z dumą spojrzeć na swoje osiągnięcia. Te darmowe dyplomy do pobrania są nie tylko estetyczne, ale również przemyślane pod kątem edukacyjnym. Pobierz, wydrukuj i spraw radość swojemu dziecku!

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję, że jesteś! Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza :)

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź