TRYB JASNY/CIEMNY

Jakie jeansy kupić dziecku?

ubrania dla dzieci answear

Zakup jeansów dziecięcych to bardzo ważna kwestia dla każdego rodzica, dlatego jeszcze przed dokonaniem ostatecznego wyboru warto rozważyć kwestie takie jak rozmiar, wygląd oraz dopasowanie odzieży. Jakie spodnie warto wybrać dla dziecka? Na jakie aspekty należy zwrócić szczególną uwagę?

Komfort malucha jest najważniejszy

W przypadku ubrań dla dzieci do piątego roku życia szczególnie ważna jest wygoda oraz swoboda ruchów. To właśnie dzięki niej maluch ma zapewnioną komfortową zabawę przez cały dzień. Wiele fasonów jeansów dziecięcych posiada bardzo sztywne szwy, które krępują ruchy oraz mogą uwierać w pachwinach. Niewygodne ubranie może znacznie utrudnić codzienną frajdę, a nawet być powodem płaczu oraz niezadowolenia dziecka. Warto pamiętać również, że szczególnie w sezonie zimowym oraz jesiennym materiał taki jak jeans nie zatrzymuje temperatury, co może powodować wychłodzenie ciała. Właśnie z tego względu warto wybierać ubrania z dodatkową izolacją lub ociepleniem. Również w czasie trwania lata i wiosny jeansy powinny być dobrze dopasowane do potrzeb dziecka, aby nie powodować przegrzania. Na tą porę warto więc wybierać materiały cienkie, o lekkiej strukturze, które zapewnią optymalną wygodę również w czasie cieplejszych dni. Jeansy od Answear to świetny pomysł na wygodne ubranko dla malucha, które sprosta każdym potrzebom ruchowym, niezależnie od pory roku. Duży wybór produktów w wielu kolorach i fasonach oraz uniwersalne dopasowanie pozwala na wybór najlepszego ubranka, które bezbłędnie sprosta potrzebom nawet najbardziej wymagającego dziecka.

jeansy dziecięce od answear


Jak dobrać odpowiedni rozmiar dla dziecka? 

Wybór najlepszego rozmiaru dla malucha nie jest prosty, dlatego zawsze zanim zdecydujemy się na zakup określonego fasonu, warto dokonać wstępnych wymiarów. Jak to zrobić? Najlepszym sposobem jest wymierzenie przy użyciu miarki. Pomiarów warto dokonać wzdłuż długości nogi oraz w pasie. Wiele modeli spodni dziecięcych mają zbyt dużą szerokość, tyczy się to szczególnie modeli, które są przeznaczone dla niemowlaków oraz dzieci do drugiego roku życia. W takim przypadku najczęściej konieczne jest zwężanie. Kupując spodenki jeansowe dla malucha, warto zachęcić do przymierzenia ubranka, tak aby dziecko sprawdziło, czy spodenki są wygodne i dobrze dopasowane. 

Jaki fason warto wybrać?

W ofercie produktów, które znajdują się w sklepie, znajduje się naprawdę wiele modeli idealnych na każdą okazję. Dla najmłodszych bardzo dobrym rozwiązaniem są jeansy dziecięce na gumkę, które gwarantują dużą wygodę w obrębie pasa. Spodenki na guzik to pomysł, który o wiele lepiej sprawdzi się w przypadku starszaków, które mają o wiele większe potrzeby ruchowe. Warto dodać, że modele na gumkę, które zapewniają o wiele lepszy komfort, są dostępne niemal w każdej grupie wiekowej. Spodenki na ekspres o wiele częściej można znaleźć w modelach jesiennych i zimowych, które to również najczęściej są wykonane z grubszego i cieplejszego materiału. Decyzja o zakupie jest jednak kwestią bardzo indywidualną, dlatego w tym względzie warto mieć na uwadze przede wszystkim spostrzeżenia dziecka.

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź