TRYB JASNY/CIEMNY

Wesprzyj Fundację Instytutu Matki i Dziecka z marką SEYSSO


Fundacja Instytutu Matki i Dziecka realizuje działania na rzecz ochrony zdrowia oraz promocję profilaktyki zdrowotnej dzieci, młodzieży oraz kobiet w ciąży od wielu lat. Marka SEYSSO postanowiła wesprzeć Fundację oraz jej podopiecznych, dlatego z każdej sprzedanej szczoteczki SEYSSO Baby Penguin przeznaczy złotówkę na rzecz Kliniki Chirurgii Dzieci i Młodzieży IMiD, specjalizującej się w leczeniu rozszczepów warg i podniebienia u dzieci.W jaki sposób można dołączyć do inicjatywy? To bardzo proste. Wystarczy kupić szczoteczkę SEYSSO Baby Penguin dedykowaną dla dzieci w wieku 0-3 lat u jednego z dystrybutorów marki lub na stronie www.shop-dent.pl w czasie trwania Akcji od 01.03.2022 - 01.06.2022.

Koszt jednej to ok. 50,90 zł.

Co wyróżnia szczoteczkę SEYSSO Baby Penguin?

SEYSSO Baby Penguin zaprojektowano z myślą o najmłodszych użytkownikach, aby zapewnić   skuteczną higienę jamy ustnej już od pierwszego ząbka. Dzięki delikatnym włóknom szczoteczki, o odpowiednio dobranej miękkości, można ją stosować już u dzieci od 0 do 3 lat. Co więcej, drgania końcówki pozwalają łagodniej i szybciej oczyścić zęby oraz dziąsła niż przy użyciu tradycyjnej szczoteczki, a dodatkowe funkcje i nowoczesne udogodnienia, jak antypoślizgowa powłoka, dwuminutowy Baby Timer czy podświetlana końcówką, zwiększają komfort użytkowania.
Końcówki szczoteczki są dostępne w dwóch przedziałach wiekowych: 0-18 miesięcy i 18-36 miesięcy.

O SEYSSO

Szczoteczki soniczne SEYSSO to jedne z najbardziej innowacyjnych urządzeń do higieny jamy ustnej. Dzięki niezwykle trwałym materiałom, z których zostały wykonane, zapewniają bezpieczeństwo oraz satysfakcję podczas użytkowania. Dodatkowy atut to techniczne udogodnienia oraz elegancki, nowoczesny design. Marka SEYSSO oferuje 5 serii produktowych: Carbon, Oxygen, Gold, Planet i Baby. To z tej ostatniej pochodzi szczoteczka SEYSSO Baby Penguin.

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź