TRYB JASNY/CIEMNY

O co zadbać u dziecka w pierwszych miesiącach życia?


Pojawienie się na świecie maluszka to niezwykle ważny czas w życiu rodziców. Niektórzy mają już wprawę i doświadczenie w opiece nad niemowlakiem, dla innych to dopiero pierwszy raz, kiedy muszą wziąć na siebie tak dużą odpowiedzialność. Zanim dziecko się narodzi, zazwyczaj już wcześniej trwają przygotowania na jego przyjęcie w rodzinie. Urządza się pokój dla maluszka, kupuje ubranka, niezbędne artykuły pielęgnacyjne i zabawki. Najważniejsze, aby od swoich pierwszych chwil spędzonych na świecie dziecko czuło się komfortowo i bezpiecznie. Co zrobić, aby zagwarantować niemowlakowi zdrowy rozwój już od narodzin?Niezwykłe szumiące zabawki Whisbear – uspokajający różowy szum

Kiedy dziecko pojawia się na świecie, to duża zmiana nie tylko dla rodziców, lecz i dla samego noworodka. W brzuchu mamy maluszek czuł się bezpiecznie i spokojnie. Panujące tam warunki cechowała stałość i mniejsza ilość bodźców niż po narodzinach. Gdy dziecko opuszcza łono matki, niespodziewanie widzi jasność, słyszy więcej dźwięków. Co zrobić, by szybko przyzwyczaiło się do tych nowych warunków i przede wszystkim zyskało poczucie bezpieczeństwa? Idealnym pomysłem będzie podarowanie mu zabawki, która imituje szum słyszany przez w brzuchu mamy. Takie właściwości posiadają właśnie, emitujące różowy szum przytulanki ptaszki, dostępne w sklepie internetowym https://whisbear.com/pl/sklep/zabawki-do-wozka/szumiacy-ptaszek-whisbird/. Ten dźwięk wycisza maluszka, a co więcej, pomaga mu w zasypianiu. Zastanawiasz się, jak uspokoić niemowlę, kiedy płacze? Łagodny szum, podobny do tego, który wytwarzają wody płodowe, zapewnia dziecku odprężenie i komfort.

Uniwersalne szumiące zabawki Whisbear – do łóżeczka i do wózka

Zaprojektowane z myślą o najmłodszych, emitujące bezpieczny różowy szum przytulanki to nie tylko specjalnie przystosowane do potrzeb niemowlaków dźwięki, lecz również wyjątkowa estetyka oraz funkcjonalność. Maskotka jest dostępna w różnych wariantach kolorystycznych, do wyboru zgodnie z preferencjami rodziców. Ponadto, posiada zawieszkę, dzięki której można powiesić ją przy łóżeczku dziecięcym, jak również przy wózku, aby mogła posłużyć także podczas spaceru z maluszkiem. Głośność szumu może być regulowana, co pozwala wyciszyć inne dźwięki, pojawiające się w pomieszczeniu. Ze względu na niewielkie rozmiary przytulanki, bez problemu można zabrać ją ze sobą na wyjazd. To nie tylko sposób na uspokojenie maluszka i zapewnienie mu komfortowego snu, lecz również zabawka sensoryczna, wspomagająca prawidłowy rozwój.

W pierwszych miesiącach życia maluszka przede wszystkim należy zadbać o jego poczucie bezpieczeństwa i komfort w przystosowywaniu się do warunków zewnętrznego świata. Bez wątpienia pomogą w tym szumiące zabawki Whisbear w postaci przyjaznego ptaszka z zawieszką, umożliwiającą przyczepienie przytulanki tam, gdzie jest ona aktualnie potrzebna. To również doskonały pomysł na prezent dla rodziców, spodziewających się dziecka!

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź