TRYB JASNY/CIEMNY

Psi patrol i LOL Surprise - niekończące się pokłady pomysłów na zabawę


Dzieci uwielbiają kolekcjonować zabawki. Dzięki temu mogą tworzyć unikalne serie i swój niepowtarzalny świat zabawy, bo każde z nich bawi się nieco inaczej, tworząc scenariusze, odgrywając role, naśladując dorosłych i dorosłe życie. To fascynowało dzieci kiedyś i fascynuje do teraz. Dlatego wychodząc na potrzeby dzieci stworzone zostały serie zabawek Psi Patrol i LOL Suprise. Warto dowiedzieć się na ich temat więcej.Psi Patrol - dziecko znów przeżyje przygody ulubionych postaci z bajki 

Jeśli Twoje dziecko uwielbia oglądać bajkę Psi Patrol, to naturalnym jest, że później bawi się samo lub z rówieśnikami w odgrywanie ról. Przenoszenie widzianych scen do świata zabawy to nic niezwykłego, bo właśnie tak dzieci reagują na emocje, jakie dostarczają im bajki. Dlatego chętnie odtwarzają przygody siedmiu wspaniałych piesków ratowników, pilnujących porządku w Adventure Bay. Oczywiście w serii metalowych i plastikowych elementów znajdują się także pieski, które pojawiają się w kolejnych seriach bajki, jak choćby pojazd i figurka Liberty z filmu Psi Patrol, czy pojazd i figurka Trackera albo pojazd i figurka Rexa. Wspaniałe serie figurek i pojazdów przeniosą dzieci w świat Kosmopiesków - świecących i wydających dźwięki figurek popularnych piesków czy Dino Rescue, gdzie sympatyczne pieski pomagają prehistorycznym stworzeniom, czyli dinozaurom. Ponadto starsze i młodsze dzieci mogą przenieść się w świat średniowiecznych rycerzy z serią Rescue Kinghts. Seria zabawek Psi Patrol to niekończąca się frajda zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek.          

LOL Surprise - laleczki, zwierzątka i akcesoria, czyli niespodzianki, które nigdy się nie nudzą   

Od weków dziewczynki lubiły bawić się lalkami i odgrywać role swoich mam i starszych kobiet, a także bawić się w świat dorosłych. Do dziś wiele się w tej kwestii nie zmieniło. Oczywiście nie uległo zmianie także to, że dzieci uwielbiają niespodzianki i na tym, a także miłości do lalek bazuje seria LOL Surprise. Wśród zabawek z tej serii są małe laleczki zamknięte w jajkach, pod ostatnią warstwą. Kolejne warstwy kryją naklejki, a także akcesoria, aż dziecko dociera do laleczki i dowiaduje się na jaką trafiło. I na tym polega niespodzianka. W serii Confetti, zanim trafią na laleczkę wysypuje się właśnie konfetti. Są także jaja ze zwierzątkami z futerkiem, które zmieniają swój kolor po zanurzeniu w wodzie i dopiero wtedy dziecko dowiaduje się jakie otrzymało zwierzątko. Dla starszych dziewczynek są większe lalki, które zginają rączki i nóżki. Można wymieniać im stylizacje i tworzyć wszelakie scenariusze zabawy. Dla miłośniczek zabawy w dom czy salon piękności w serii zabawek są także lalki z mebelkami. Każda dziewczynka znajdzie coś szczególnego dla siebie.              

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź