TRYB JASNY/CIEMNY

Dzień Chłopaka kolorowanki XXL

dzień chłopaka kolorowanki


Jak wyglądałby świat, gdyby nie było na nim chłopców? Z pewnością byłby bardzo nudnym i nie mającym prawa bytu miejscem. A co robić kiedy przejadły się już zwyczajowe prezenty na Dzień Chłopaka? Wypróbować prezent w formie kolorowanki XXL. Kolorowanka na Dzień Chłopaka, w dodatku kolorowanka XXL, sprawi, że każdy chłopiec z pewnością szeroko się uśmiechnie!


Dzień Chłopaka kolorowanki


Z okazji obchodzonego 30 września Dnia Chłopaka czekają na Was dwie kolorowanki. Na jednej znajdują się chłopcy w przebraniach różnych zawodów oraz "chłopięce" rzeczy, takie jak: piłka, rakieta, samochód, bluza. 


Na drugiej widnieje wielki napis w formie życzeń "Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Chłopaka".


Chociaż Dzień Chłopaka to tak naprawdę święto zakochanych par, w przedszkolu i szkole celebruje się wtedy po prostu obecność chłopców w życiu dziecięcej społeczności.


Kolorowanki są w 3 wersjach - 1-elementowej, 9-elementowej i 25-elementowej. Kolorować mogą dziewczyny, a na koniec się podpisać, wówczas kolorowanka posłuży za prezent od dziewczynek dla chłopców. Możecie jednak zlecić kolorowanie całej grupie, co też jest fajną opcją.


Kolorowanka nr 1


wersja 1-elementowa
wersja 9-elementowa
wersja 25-elementowa


Kolorowanka nr 2


wersja 1-elementowa
wersja 9-elementowa
wersja 25-elementowa

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź