TRYB JASNY/CIEMNY

Stylowa hulajnoga scoot and ride dla Twojego dziecka


Trójkołowa, nowoczesna hulajnoga scoot and ride to propozycja stworzona z myślą o najmłodszych dzieciach, które jeszcze nie potrafią właściwie utrzymać równowagi na sprzętach, ale chcą z nich korzystać. Balansowanie na tej hulajnodze nie będzie aż tak trudne.

Prosta i stylowa hulajnoga scoot and ride

Pomysłowość, z jaką powstała hulajnoga scoot and ride przechodzi oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Jest stylowa, a jednocześnie bardzo prosta. Sprzęt jest lekki, dlatego dziecko z jego przenoszeniem nie będzie miało żadnych problemów. Hulajnoga wyróżnia się oryginalnym designem, niepowtarzalną stylistyką, jak i wieloma możliwościami technicznymi. Jest idealna dla aktywnych dzieci od 2 do 5 roku życia. Mogą z niej korzystać pociechy, które mają od 89 do 118 cm wzrostu.

Hulajnoga scoot and ride wychodzi naprzeciw potrzebom wszystkich dzieci

Hulajnogę marki Scootandride prowadzi się bardzo lekko, dlatego z jej obsługą dziecko nie będzie miało żadnych, nawet najmniejszych problemów. Obsługa jest intuicyjna, co jak najbardziej przekłada się na wysoki komfort. Małe dziecko wprowadzone do świata tego urządzenia będzie zachwycone. Rozwinie wraz z hulajnogą zdolności motoryczne oraz emocjonalne. Na wyprawy do parku dziecko może zabrać ze sobą ulubione maskotki, przekąski i przytulanki, ponieważ hulajnoga scoot and ride jest wyposażona w praktyczny pojemnik.

Hulajnoga scoot and ride choć jest prosta to jednak bardzo wyjątkowa

Prosta, zabawna i stylowa hulajnoga scoot and ride jest dostosowana do potrzeb wielu dzieci w wieku od 2 do 5 roku życia. Została zaprojektowana przy wykorzystaniu innowacyjnych technologii, dlatego jest tak wyjątkowa, a jednocześnie bardzo prosta. Ma wiele atutów, na które na pewno współczesny rodzic zwróci uwagę. Hulajnoga wyróżnia się oryginalnym designem, niepowtarzalną grafiką oraz doskonałym dopasowaniem do potrzeb dziecka.

Bezpieczna hulajnoga scoot and ride

Hulajnoga scoot and ride jest maksymalnie bezpieczna. Jest bardzo stabilna, dlatego Twoje dziecko może bez żadnych problemów na niej podróżować. Wyposażona została w lekki podest o właściwym stopniu wyprofilowania, który jest w dodatku antypoślizgowy. Uchwyty są bardzo miękkie i przystosowane do niewielkich rączek dzieci. Producent zadbał o wszystkie aspekty bezpieczeństwa dziecka, co zdecydowanie można uznać za bardzo duży atut.

Jazda na hulajnodze marki Scootandride sprawi każdemu dziecku ogromną frajdę. Poprawi swoją zręczność i spędzi więcej czasu na świeżym powietrzu.

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź