TRYB JASNY/CIEMNY

Influencer’s Top 2022 w kategorii dzieci i nastolatki dla Mini Waffle City Food Truck od Marioinex


Mini Waffle City Food Truck to jedna z najnowszych propozycji od Marioinex. Są to nowe klocki z kultowej już serii Mini Waffle City. Wyróżniają je niebanalne kształty, kolory, materiał wykonania i historie, jakie opowiadają. To idealna zabawka zarówno dla malucha, jak i starszaka.

Mini Waffle City Food Truck od Marioinex to klocki, którymi zachwycają się nie tylko dzieci i ich rodzice, ale także gwiazdy. To właśnie dlatego zdobyły nagrodę w wiosennej edycji Influencer’s Top 2022 w kategorii dzieci i nastolatki.

To najlepsza zabawka kreatywna

Mini Waffle City Food Truck od Marioinex to klocki, które od samego początku przekonały do siebie wielu rodziców. Odkąd tylko weszły na rynek, stały się jedną z najpopularniejszych zabawek tego typu. Niektórzy rodzice kupują klocki od Marioinex już w ciemno, wiedząc, że każdy kolejny zestaw z tej czy innych kultowych serii jest strzałem w dziesiątkę.

Dzięki temu, że można z nich budować w 2D i 3D, dziecko podczas zabawy zaczyna myśleć kreatywnie, co rusz tworząc nowe, coraz ciekawsze konstrukcje. To jedna z tych rzeczy, którą docenili jurorzy wiosennej edycji konkursu Influencer’s Top 2022.


Wyniki tego prestiżowego konkursu zostały ogłoszone pod koniec czerwca. Wśród laureatów nie zabrakło marki Marioinex. Za zabawkę Mini Waffle City Food Truck zdobyła nagrodę w kategorii dzieci i nastolatki. O tym, że była nominowana było widomo już w marcu. Od tamtego czasu jurorzy mieli okazje przetestować klocki, co niewątpliwie dało im mnóstwo frajdy.

Influencer’s Top to plebiscyt organizowany przez Allaboutlife. Jego jurorzy oceniają nominowane produkty w wielu ciekawych kategoriach. To sprawia, że każdy znajdzie tu rekomendacje odpowiednie dla siebie. Oprócz kategorii dzieci nastolatki, popularnymi kategoriami są również uroda, styl, pupile, dom, technologie czy też eko i naturalnie.

Jurorami Influencer’s Top są znani influencerzy, a także aktorzy i inne osobistości. Gala rozdania nagród zawsze przyciąga nie tylko gwiazdy, ale również przedstawicieli biznesu i media. Tak też było i tym razem.

Pozwala dziecku uczyć się poprzez zabawę

Mini Waffle City Food Truck od Marioinex to klocki, które zostały docenione nie tylko przez jurorów Influencer’s Top 2022, ale i wielu rodziców. Wszystko za sprawą tego, że są jedną z niewielu zabawek, które potrafią nie tylko zająć dziecko, ale i uczyć.


Wszystkie klocki z serii Mini Waffle City kształtują kreatywność. Ponadto ćwiczą wyobraźnię przestrzenną i zdolności manualne, co jest niezwykle istotne w pierwszych latach życia każdego dziecka. Ponieważ są one produkowane z bezpiecznych materiałów, a do tego mają dość obły kształt, jak najbardziej mogą bawić się nimi pociechy w wieku od 5 lat.

W zestawie Food Truck oprócz klocków, znajduje się dwóch bohaterów. To ceniony Szef kuchni Franko i jego klientka – wymagająca i zdolna Pływaczka Monia. Oboje pomogą Twojemu dziecku zbudować swojego mobilnego Food Trucka i przyrządzić w nim jakieś pyszności.

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź