TRYB JASNY/CIEMNY

Zabawki Bruder - od którego wieku są dostępne dla dzieci?

bruder zabawki

Zabawki niemieckiej marki Bruder cieszą się ogromną popularnością. Wynika to nie tylko z ich atrakcyjnego wyglądu i wytrzymałości, ale również z walorów edukacyjnych i rozrywkowych.Wykonanie z trwałych materiałów sprawia, że wykazują podwyższoną odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu mogą posłużyć przez długie lata, a nawet być przekazywane kolejnym pokoleniom. Od którego wieku są dostępne dla dzieci?

Kto może bawić się zabawkami Bruder?

Miniaturowe modele odzwierciedlają rzeczywiste pojazdy, dzięki czemu zapewniają dziecku wiele frajdy podczas zabawy i pozwalają na poznanie różnych rodzajów maszyn. Większość z nich posiada ruchome elementy i akcesoria, co wpływa na rozwijanie wyobraźni i wnosi sporo kreatywności. Zabawki Bruder są też doskonałym narzędziem edukacyjnym, pozwalającym na naukę o różnych pojazdach i pracy w określonych zawodach czy branżach.

Miniaturowe modele występują w trzech seriach. Pierwsze dwie, czyli seria Profi oraz bWorld są przeznaczone dla maluchów powyżej 3. roku życia, z kolei seria Roadmax dla dzieci od 2. roku życia. Zabawki z serii Profi to doskonale znane miniaturowe wersje pojazdów w skali 1:16.

Znajdziemy w niej wiele ciekawych maszyn rolniczych oraz budowlanych. Możliwość łączenia ze sobą poszczególnych elementów sprawia, że zabawa jest niezwykle ciekawa. Seria bWorld obejmuje figurki, które mogą być umieszczane w pojazdach. Mają one ruchome kończyny oraz głowę, dlatego mogą przybierać różne pozy.

Bruder - zabawki dla najmłodszych

Z myślą o dwulatkach powstała seria Roadmax. Nie są one tak zaawansowane jak modele z serii Profi, jednak również wyposażono je w ruchome elementy, które znacznie uatrakcyjniają zabawę. Dodatkowo posiadają gumowe opony, dlatego można z powodzeniem bawić się nimi na świeżym powietrzu, np. w piaskownicy. Wszystkie modele, niezależnie od serii, są projektowane i produkowane w Niemczech.

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź