TRYB JASNY/CIEMNY

Dzień Cioci i Wujka certyfikaty do druku

dzień cioci i wujka

Dzień Cioci i Wujka przypada na 3 lipca. To wyjątkowa okazja, gdy możemy celebrować miłość i wsparcie jakie dostajemy od naszych kochanych cioć i wujków. Aby uczcić to szczególne święto, przygotowałam coś wyjątkowego - certyfikaty najlepszej cioci i najlepszego wujka oraz wspólny certyfikat supercioci i superwujka, które pozwolą dzieciom wyrazić swoją wdzięczność i miłość w niezwykły sposób.

Certyfikaty dla cioci i wujka to nie tylko kawałek papieru z pięknymi wzorami i napisami. To symboliczne wyróżnienie dla tych wyjątkowych osób, które pełnią ważne role w życiu dzieci. Certyfikat dany przez dziecko, podkreśla, że obdarowywana osoba jest dla niego niezwykle ważna i specjalna. 

dyplom dla wujkaKażdy certyfikat zawiera puste na miejsce na imię i nazwisko cioci i wujka oraz obrazki do samodzielnego pokolorowania przez dzieci. Dziecko jeśli chce może się również podpisać lub ozdobić dodatkowo certyfikat naklejkami, rysunkami. Dodałam jeszcze diament symbolizujący skarb jakimi są osoby cioci i wujka oraz koniczynki - na szczęście ;)

prezent dla cioci i wujkaNiech ten Dzień Cioci i Wujka będzie pełen miłości, radości i niezapomnianych chwil spędzonych razem! Wszyscy słyszeli o Dniu Mamy, Taty, Babci i Dziadka, ale obchodzenie Dnia Cioci i Wujka jest w Polsce stosunkowo nowym pomysłem, więc certyfikaty sprawią nie lada niespodziankę!

Certyfikaty dla cioci i wujka do pobrania TUTAJ

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź