TRYB JASNY/CIEMNY

Duży telewizor do salonu - TOP 5 modeli 50 cali od marki Philips

tv philips 50 cali

Zastanawiasz się nad najlepszym telewizorem do salonu? 50 cali to ciągle popularny rozmiar urządzenia - zwłaszcza, jeśli pomieszczenie jest połączone z aneksem kuchennym i kanapę masz ustawioną stosunkowo blisko odbiornika. Zobacz polecane urządzenia marki Philips, które będą udanym zakupem!


Dlaczego telewizor marki Philips?

Może się wydawać, że 50-calowe telewizory przegrywają konkurencję z większymi modelami. Jednak w przypadku sprzętów marki Philips masz prawdziwego asa w rękawie. Mowa o kolorym podświetleniu wzdłuż krawędzi urządzenia, czyli Ambilight. W trakcie oglądania programu lub prowadzenia rozgrywki poświata dynamicznie się zmienia. To nie tylko niezapomniane efekty wizualne, ale przede wszystkim - wrażenie znacznie większego ekranu. Dzięki temu rozwiązaniu masz wrażenie, że znajdujesz się pośrodku akcji, a sam telewizor - wygląda na znacznie okazalszy. Dlatego jeśli chcesz kupić model 50-calowy - urządzenie Philips z Ambilight będzie świetną inwestycją.

To oczywiście tylko jedna z zalet sprzętów tego producenta. Na liście argumentów przemawiających za urządzeniami marki Philips można wymienić również Android TV z dostępem do tysięcy aplikacji, a także dopracowany system optymalizacji obrazu i dźwięku.

Na co zwracać uwagę, wybierając telewizor do salonu?

Lista parametrów, którym warto się bliżej przyjrzeć, jest długa. W końcu telewizor to zwykle zakup na lata - dobrze poświęcić czas, by wybrać najlepszy model w planowanym przez ciebie budżecie. Zakładając, że szukasz sprzętu o przekątnej 50 cali, przeanalizuj:

  • matrycę - możesz zdecydować się na LED lub OLED - druga technologia sprawia, że kolory są znacznie lepiej odwzorowane, kontrast - doskonały, a czerń - nieprzenikniona;
  • procesor;
  • system smart TV - w przypadku marki Philips to Android TV lub Google TV;
  • rozdzielczość ekranu - zwykle 4K;
  • technologie optymalizacji obrazu i dźwięku;
  • liczba i rodzaj złączy;
  • łatwe sterowanie;
  • atrakcyjny design;
  • dodatkowe funkcje i tryby - np. udogodnienia dla graczy.

 Z jakim wydatkiem trzeba się liczyć, chcąc kupić telewizor Philips o przekątnej 50 cali? Najtańsze modele będą bez Ambilight - warto jednak pokusić się o zakup urządzenia z tą zachwycającą technologią. Załóż budżet między 2500 a 3500 - powinieneś mieć w czym wybierać!

Polecane modele Philips 50 cali

Jakie sprzęty marki Philips cieszą się największą popularnością? To chętnie kupowane telewizory 50-calowe z Android TV!

-PHILIPS 50PUS8807/12 - telewizor LED 4K, którego specyfikacja przypadnie ci do gustu. Znajdziesz tu procesor P5 Philips P, który pomaga zadbać o odpowiedni kontrast kolorów i ich precyzyjne odwzorowanie. Technologia Micro Dimming Pro analizuje obraz, dostosowując stopień podświetlenia pikseli. Zachwyci cię 3-stronna, efektowna poświata Ambilight, która efektownie prezentuje się na ścianie. Dolby Vision i Dolby Atmos gwarantują, że obraz i dźwięk brzmią tak, jak na sali kinowej.

-PHILIPS 50PUS7956/12 - sprzęt o podobnych parametrach: LED 4K z 3-stronnym efektownym podświetleniem Ambilight. Doskonałe wrażenia audio i wizualne to zasługa Dolby Atmos i Dolby Vision. Fani gamingu docenią automatyczne przełączanie w tryb gry z niskim poziomem opóźnień.

-PHILIPS 50PUS8506/12 - świetnie oceniany model LED 4K z 3-stronnym podświetleniem Ambilight. Doskonały dźwięk i obraz to gwarantują Dolby Atmos i Dolby Vision. Zaawansowany procesor Philips P5 z kolei sprawia, że prezentowane kolory są żywe i doskonale odwzorowane. Znajdziesz tutaj również opisaną wcześniej technologię Micro Dimming Pro.

-PHILIPS 50PUS8517/12 - często kupowany model LED 4K z 3-stronnym Ambilight. Za głębię obrazu i doskonale prezentujące się kolory odpowiada procesor P5 Philips - pomaga w tym technologia Micro Dimming Pro. Jak w poprzednich modelach także i tutaj znajdziesz technologie Dolby Vision i Dolby Atmos. Sprzęt spodoba się miłośnikom gier na konsoli - to zasługa niskiego parametru input lag.

-PHILIPS 50PUS8057/12 - cieszący się dużą popularnością telewizor LED 4K z 3-stronnym podświetleniem Ambilight. Wyjątkowe doświadczenia słuchowe i wzrokowe gwarantują Dolby Vision i Dolby Atmos. Sprzęt przyłącza się w tryb gry automatycznie po uruchomieniu ulubionego tytułu na konsoli - możesz liczyć na dynamiczną rozgrywkę z niskim opóźnieniem.

Chcesz poznać więcej propozycji do salonu? Sprawdź telewizory Philips w sklepie MediaMarkt i wybierz urządzenie dla siebie!

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź