TRYB JASNY/CIEMNY

Maszeruje wiosna - darmowa wiosenna gazetka do pobrania

darmowa wiosenna gazetka do pobrania


Dzisiaj chcę podzielić się z Wami czymś wyjątkowym – moją najnowszą dekoracyjną gazetką, która, mam nadzieję, przyciągnie choć trochę wiosennego słońca. Przedstawiam darmową wiosenną gazetkę do pobrania, pełną inspiracji, które zapraszają wiosnę do każdego zakątka.


Inspiracja płynąca z muzyki


Moja wiosenna gazetka nie byłaby pełna bez odrobiny muzycznej inspiracji. Tym razem zainspirowała mnie piosenka "Maszeruje wiosna" K. Bożek-Gawlik. To utwór, który budzi w sercu radość i przynosi uśmiech na twarzy, idealnie oddając atmosferę odrodzenia i nowych początków. W gazetce znajdziecie plakaty z Panią Wiosną zainspirowane właśnie tą piosenką – każdy z nich jest zaproszeniem do świętowania życia i natury, która budzi się do życia po zimowym śnie oraz trochę innym spojrzeniem na wiosnę, przedstawioną jako młodą dziewczynę.

pani wiosna ilustracje do druku


Co znajdziecie w mojej gazetce?


W mojej darmowej gazetce wiosennej znajdziecie nie tylko plakaty. Przygotowałam dla Was treści, które pomogą Ci cieszyć się tą cudowną porą roku i przedstawić najważniejsze cechy wiosny dzieciom.

Umieściłam w niej również stylizowany "napis wiosna", dzięki któremu zaznaczycie wiosenną aurę.

Gazetka jest dla każdego, kto tak jak ja, kocha wiosnę i szuka sposobów, by otoczyć się jej zieloną magią. Niezależnie od tego, czy jesteś zapalonym nauczycielem, poszukiwaczem inspiracji, rodzicem szukającym kreatywnych projektów dla dzieci, czy po prostu chcesz dodać trochę wiosennej radości do swojego życia, znajdziesz coś dla siebie.


Pamiętaj, że wiosna to czas odnowy i świeżości – nie ma lepszego momentu, by wprowadzić te elementy do swojego życia. Mam nadzieję, że moja  darmowa wiosenna gazetka przyniesie Ci radość i zainspiruje do celebracji tej wyjątkowej pory roku.


Gazetka wiosenna do druku i do pobrania TUTAJ

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź