TRYB JASNY/CIEMNY

Dywan w pokoju dziecka - jaką pełni funkcję w tym wnętrzu?

Dywan w pokoju dziecka

Dywanik do pokoju dziecka może przybierać bardzo różnorodną formę. Nie rzadko jest odzwierciedleniem marzeń rodziców o własnym pokoju, który chcieli mieć w przeszłości. Tymczasem bardzo ważne jest, by podczas wyboru dywanu dziecięcego główną uwagę skierować także na to, co lubi Wasza pociecha i z jakich elementów świata wyobraźni czerpie największą inspirację do zabawy. Jaki dywanik do pokoju dziecięcego kupić i dlaczego? Przekonaj się!


Jak dobrać idealny dywan do pokoju dziecka? Oto nasze niezawodne porady!

Idealny dywan do pokoju dziecka musi być przede wszystkim ładny i dopasowany do płci dziecka, jak również tego, co lubi. Dywany dla dziewczynek mają uroczą kolorystykę, a często są utrzymane w pastelowych kolorach. Dzięki temu prezentują się wyjątkowo pięknie i są wdzięcznym elementem dekoracyjnym w strefie zabawy.

Dywany dla chłopców często obrazują ich zamiłowanie do motoryzacji, jak również świata zwierząt, czy też kosmosu. Duży dywan świetnie sprawdzi się, jako miejsce do puszczania aut, ale także do budowania torów dla ulubionej kolejki. Dywan o mniejszych rozmiarach sprawi, że ulubiony kącik w pokoju dziecka rozkwitnie feerią barw.


Wyjątkowe dywany młodzieżowe: inspiracje dla kreatywnych pokojów dziecięcych. Poznaj te tipy!

Podczas aranżacji pokoju dziecięcego dużą uwagę warto poświęcić na dobór wszelkiego rodzaju akcesoriów. Dywan odgrywa w tym zakresie bardzo ważną, jeśli nie kluczową rolę. Dywany do zabawy powinny mieć dość gładką strukturę, natomiast te będące przedmiotem dekoracji mogą być grube i mięsiste. Dziecku na pewno umilą chwile spędzone na zabawie ulubionymi akcesoriami. 

Dywany do pokoju dziecka w Eureka zapewniają moc tworzenia wspaniałych aranżacji.

Wśród kultowych modeli dywanów dziecięcych znajdziesz także te młodzieżowe, które dziecku będącemu w wieku szkolnym również sprawią wiele frajdy. 

A Ty już masz pomysł na swoją niezawodną aranżację z kolorowym dywanem w roli głównej? Stwórz oryginalną aranżację wnętrza już dziś!

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź