TRYB JASNY/CIEMNY

Mamy coś na Dzień Mamy, czyli poradnik prezentowy przed 26 majaDzień 26 maja to okazja, w której możemy podkreślić, jak bardzo kochamy wyjątkową dla nas kobietę - mamę! Aby wyrazić wdzięczność w tym dniu, chcemy obdarować ją czymś wyjątkowym. Często jednak brakuje nam pomysłu, ponieważ rodzice wszystko już mają. Co w związku z tym sprezentować mamie z okazji jej wyjątkowego dnia, tak, aby podarunek być trafiony?

1. Momenty

Najlepsze prezenty często nie mieszczą się w żadnym pudełku. Może mały city break wraz z mamą sprawi, że na chwile oderwiecie się od codzienności i spędzicie cudowny czas razem? Być może mama od dawna wspomina, jak to było na koncercie, na którym była kilka lat temu? A może wystarczy zwykły spacer w ZOO czy Ogrodzie Botanicznym w waszej okolicy, a wyjątkowe okoliczności staną się pretekstem do rozmowy, którą zapamiętacie na zawsze?

2. Biżuteria

Biżuteria to idealny prezent dla mamy. Jest bardzo dużo możliwości, zarówno jeśli chodzi o wzory i materiały, jak i o cenę czy firmę. Być może warto wygrawerować parę słów, które zawsze chciało się powiedzieć. Przy zakupie biżuterii warto zwrócić uwagę na parę szczegółów. Przede wszystkim na preferencje osoby obdarowywanej. Czy mama nosi naszyjniki, a może tylko klipsy? Jaką wybrać długość łańcuszka? Po dokonaniu zakupu warto zapytać, czy jest opcja zapakowania na prezent - zazwyczaj jest to darmowa usługa, a prezent jest gotowy! Być może to właśnie biżuteria to idealny podarunek dla mamy na Dzień Mamy!

3. Wyjątkowe pudełko

A może coś, co można wykorzystać? Dla praktycznych mam idealnie sprawdzi się pudełko dobroci, w którym umieścimy przydatne produkty. Może pudełko z pysznościami? W takim koszu prezentowym świetnie sprawdzi się miód, czekolada, oleje, orzechy i octy. A może coś dla ciała? Wtedy dodajmy maseczki, tonik i perfumy! Z łatwością można znaleźć pudełko prezentowe, wypełnij je pociętą bibuła, dorzuć wybrane dodatki i gotowe! Nie zapomnij o kartce i paru wyjątkowych słowach dla mamy! 

4. Wspomnienia

Mamy często są sentymentalne i uwielbiają wspominać stare czasy. Być może najlepszym prezentem będzie kilka ładnie oprawionych zdjęć, których wywołuje się już coraz mniej. To tradycja warta kontynuowania. 

Podsumowując, wybierając prezent z okazji Dnia Matki, pamiętajmy, że najważniejsze są uczucia, jakie chcemy wyrazić. Niech nasz gest będzie pełen miłości i wdzięczności za wszystko, co dla nas robi. Niezależnie od tego, czy to będzie drobny upominek, czy większy prezent, kluczowe jest, aby był wyrazem naszej pamięci. 26 maja to doskonała okazja, aby docenić nieocenioną rolę, jaką odgrywa nasza mama w naszym życiu.

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź