TRYB JASNY/CIEMNY

Jaką nianię elektroniczną z monitorem oddechu wybrać?
Elektroniczna niania sprawdzi się wtedy, gdy chcesz upewnić się, że Twoje dziecko jest bezpieczne podczas snu. Jest też dobra dla osób, które chcą się dowiedzieć, co dzieje się w pokoju malucha podczas ich nieobecności. Dziś przyjrzę się bliżej modelowi z monitorem oddechu i podpowiem, na co powinniście zwrócić uwagę przed jego zakupem.

Co to za urządzenie?

Niania elektroniczna z monitorem oddechu jest urządzeniem, które służy do monitorowania oddechu dziecka. Może być użyteczne w przypadku maluchów, które mają problemy ze snem lub też mogą mieć trudności z oddychaniem.

Dla dzieci w jakim wieku?

Nianie elektroniczne z monitorem oddechu mogą być używane dla dzieci w dowolnym wieku. Jednak warto pamiętać, że im mniejsze dziecko, tym bardziej potrzebuje ono stałego nadzoru.

Kiedy sprawdzi się najbardziej?

Monitory oddechu są przydatne w sytuacjach, w których dziecko może mieć problemy z oddychaniem. Są one często stosowane w przypadkach astmy, alergii i innych chorób układu oddechowego. Mogą być również używane w celu śledzenia oddechu malucha podczas snu.

Elektroniczna niania z monitorem oddechu - jaki model wybrać?

Odpowiedź jest prosta: dostosuj wybór do swoich potrzeb!

1. Wybierz model, który jest dopasowany do wielkości Twojego pokoju i liczby dzieci

Nianie elektroniczne z monitorem oddechu mają różne rozmiary i mogą mieć różną ilość funkcji. Jeśli masz duży pokój, możesz rozważyć model z większą liczbą funkcji, takich jak możliwość monitorowania temperatury i wilgotności pomieszczenia czy też regulacja głośności dźwięków emitowanych przez nianię.

2. Zdecyduj, czy chcesz, aby Twoja niania była wyposażona w kamerę internetową 

Kamery internetowe są przydatne, ponieważ umożliwiają śledzenie aktywności dziecka z dowolnego miejsca na świecie. Jednak niektóre modele kosztują więcej niż inne. Jeśli chcesz, aby Twoja niania była wyposażona w kamerę internetową, upewnij się, że jest ona dobrze chroniona przed dostępem osób trzecich.

3. Zwróć uwagę na to, czy niania posiada funkcję automatycznego włączania i wyłączania

Funkcja automatycznego włączania i wyłączania jest przydatna, ponieważ pozwala uniknąć sytuacji, w której niania jest włączona cały czas, a Ty musisz pamiętać o jej wyłączeniu.

4. Sprawdź, czy niania na pewno ma funkcję monitorowania oddechu

Funkcja monitorowania oddechu jest przydatna, ponieważ pozwala śledzić oddech dziecka i upewnić się, że jest on prawidłowy.

Elektroniczna niania z monitorem oddechu - o czym jeszcze pamiętać przy zakupie?

Pamiętaj, aby zwrócić uwagę na:

- Jak długo trwa gwarancja?
- Czy jest opcja wykupienia dodatkowej polisy ubezpieczeniowej?
- Jakie są koszty utrzymania i eksploatacji urządzenia?

Jakie modele są najpopularniejsze wśród rodzin z małym dzieckiem?

Wiele rodzin używa elektronicznych niań, aby monitorować oddech malucha. Są one często wykorzystywane do monitorowania dzieci w wieku poniżej 2 lat. Można je kupić w sklepach z akcesoriami dla dzieci, także tych online. Poniższe modele są najbardziej popularne wśród rodziców:

-Niania Angelcare AC127
-Niania Snuza Hero SE
-Niania Owlet Smart Sock 2

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź