TRYB JASNY/CIEMNY

Pomaganie przez przekazanie 1,5% podatku - dlaczego warto?


Czasem to właśnie drobne gesty mają największe znaczenie. Dotyczy to również przekazywania 1,5% swojego podatku na cele charytatywne. Choć może wydawać się to niewielkim działaniem, tak naprawdę możemy zmienić życie wielu ludzi poprzez ten prosty gest solidarności.


Dlaczego warto się dzielić swoim podatkiem? 

Przede wszystkim, to szansa na współuczestnictwo w budowaniu lepszego świata dla naszych dzieci i przyszłych pokoleń. Poprzez wsparcie organizacji charytatywnych możemy pomagać potrzebującym, zapewniać edukację dzieciom, wspierać ochronę środowiska czy walkę z chorobami. Nasz wkład ma realny wpływ na poprawę warunków życia wielu osób. 

Wyraz współczucia i zaangażowania

Przekazanie 1,5% podatku to także wyraz naszej empatii i troski o innych. Nie wszyscy mają takie same możliwości finansowe, ale nawet niewielkie wsparcie może mieć ogromne znaczenie dla tych, którzy borykają się z trudnościami. Takie działanie może być naszym sposobem na wyrażenie solidarności z tymi, którzy potrzebują pomocy. Bez dodatkowych kosztów

Warto podkreślić, że przekazanie części swojego podatku nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami dla nas. To pieniądze, które i tak trafiłyby do budżetu państwa, ale dzięki naszemu wyborowi mogą zostać przeznaczone na cele społeczne i charytatywne, gdzie są naprawdę potrzebne. 

Mały gest, który ma ogromne znaczenie

Zastanówmy się nad możliwością przekazania 1,5% swojego podatku na cele charytatywne. To gest, który może mieć ogromne znaczenie dla tych, którzy potrzebują wsparcia. Mimo, że czasem słyszymy, że sytuacja wydaje się beznadziejna, w rzeczywistości istnieje jeszcze wiele możliwości pomocy. 

Dlaczego warto przekazać 1,5% podatku na wsparcie działań prowadzonych przez Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia?

Hospicjum zapewnia nieocenioną opiekę dzieciom i ich rodzinom. Ich wysoki standard opieki medycznej, psychologicznej i duchowej sprawia, że pacjenci oraz ich rodziny czują wsparcie i troskę.

Ponadto, Hospicjum Małego Księcia działa już od ponad 27 lat, co świadczy o jego stabilności i zaufaniu, jakim cieszy się w społeczności. To miejsce, które nieustannie stara się poprawiać warunki życia swoich podopiecznych i dąży do zapewnienia im jak najlepszej opieki.

Wsparcie finansowe dla Hospicjum umożliwia zakup niezbędnego wyposażenia medycznego, leków oraz środków pielęgnacyjnych. Każda przekazana złotówka przyczynia się do tego, że hospicjum może kontynuować swoją misję i pomagać dzieciom w potrzebie.Jak można pomóc?

Jest wiele sposobów, w jakich możemy wesprzeć Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia w ich szlachetnej misji. Jednym z nich jest przekazanie 1,5% podatku oraz dokonanie darowizny poprzez stronę www hospicjum. To proste, ale skuteczne działania, które pozwalają na rzeczywiste wsparcie dzieci i ich rodzin w trudnych chwilach. 

Więcej informacji o sposobach wsparcia znajdziesz na stronie internetowej: https://hospicjum.lublin.pl/

KRS Hospicjum: 000 000 4522. 

Pomaganie jest nie tylko potrzebne, ale także przynosi wiele radości i satysfakcji.

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź