TRYB JASNY/CIEMNY

Nietypowe pomysły na prezent dla dziecka – zaskocz swojego malucha

 

nietypowe pomysły na prezent dla dziecka

Zbliża się okazja, na którą potrzebujesz prezentu dla swojego dziecka, lecz nie chcesz sięgać po kolejny klasyczny samochód dla chłopca czy lalkę dla dziewczynki? Chcesz, aby Twój upominek zaskoczył malucha? Zobacz nasze pomysły na kreatywne, nietypowe prezenty dla Twojego dziecka!Cyfrowy aparat fotograficzny w kolorowej obudowie

Choć obecne dzieci już od najmłodszych lat wykonują zdjęcia przy pomocy smartfonów, z pewnością bardziej ekscytujące okaże się posiadanie własnego aparatu fotograficznego! Nie musi to być jednak zwykły sprzęt, z jakiego korzystają dorośli. Pod tym adresem https://podaruje.com/prezenty-dla-dziecka dostępne są modele w kolorowych obudowach z różnorodnymi wzorami. Możesz wybrać jednokolorowy aparat – różowy lub niebieski, jak też we wzory z pandą czy jednorożcem. Oprócz samej funkcji robienia zdjęć urządzenie daje możliwość ich edycji przy pomocy kolorowych ramek, a także ma wbudowane kilka klasycznych gier, jak np. Tetris.

Mikrofon karaoke

Maluchy już od najmłodszych lat lubią wcielać się w różne role i naśladować swoich idoli. Wyposażeniem, które umożliwi taką kreatywną zabawę, jest mikrofon karaoke. Dzięki niemu maluch będzie mógł obudzić swoją wyobraźnię i poczuć się jak na scenie przed tysiącami fanów. Mikrofony dostępne tutaj https://podaruje.com/prezent-dla-dziewczynki dają możliwość łączenia się przy pomocy Bluetooth, dzięki czemu jako podkład dziecko odtworzy dowolną muzykę, na którą nałożony będzie jego głos. Najmłodsi rozwiną w ten sposób swój zmysł słuchu, a także poczucie rytmu. Prezent taki docenią też starsze dzieci! Idealnie nada się do zabawy w karaoke podczas imprezy ze znajomymi.

Deska do balansowania

Wyjątkowo prostym i niepozornym, lecz zapewniającym zabawę na wiele godzin upominkiem może być balance board. To wygięta pod odpowiednim kątem deska, pokryta od spodu filcem, aby nie hałasowała oraz nie niszczyła podłogi. Wystarczy wejść na nią, rozbujać się i spróbować jak najdłużej utrzymać równowagę. Tak prosta zabawa doskonale rozwija zmysł równowagi i koordynację ruchową, a także pozwala ćwiczyć mięśnie nóg, brzucha oraz kręgosłupa. Możesz wybrać deskę do balansowania zarówno, gdy chcesz zachęcić malucha do aktywności fizycznej, jak też gdy planujecie wyjazd w góry i zamierzasz zapewnić dziecku odpowiednie przygotowanie do pierwszej jazdy na snowboardzie czy na nartach. Ważną zaletą wyposażenia jest udźwig aż do 200 kg, dzięki czemu mogą z niego skorzystać również dorośli. Zabawa w balansowanie może zatem przerodzić się np. w rodzinne zawody na to, kto zdoła najdłużej utrzymać się na nogach.

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź