TRYB JASNY/CIEMNY

Wielkanocne kalamburyWielkanoc nadchodzi już cicho... i gwarno się robi w kurniku... Kto pamięta z jakiego bardzo popularnego polskiego reality show pochodzi tak piosenka? 

Jeśli nie wiecie, pojawiła się w pierwszym sezonie Big Brother! Mam ogromny sentyment do pierwszego sezonu oraz właśnie do tej uroczej piosenki.


A pamiętacie świąteczne kalambury? Przygotowałam je kilka lat temu z okazji zbliżającego się Bożego Narodzenia i bardzo Wam się spodobały. Dzisiaj nadszedł ten moment, kiedy i Wielkanoc doczekała się swojej kalamburowej edycji.

W pliku znajdziecie 16 kart do wielkanocnych kalamburów. 

Kalambury to idealna zabawa dla całej rodziny, na rozruszanie grupy, na czas "10 minut do obiadu" czy na zabawę bez barier językowych.Zapraszam Was również do skorzystania z innych materiałów z kategorii WIELKANOC.

Jeżeli korzystasz ze stworzonych przeze mnie materiałów, będę wdzięczna za udostępnienie posta oraz lajki i komentarze. To daje mi największą motywację do dalszej pracy! :)

Komentarze

  1. Super, pobiorę i wydrukuję na zbliżające się święta. Odciągniemy jakoś nasze dzieciaki od telefonów, i spędzimy razem miły świąteczny czas :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję, że jesteś! Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza :)

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź