TRYB JASNY/CIEMNY

Jak wykonać przypinki medale "Witamy wiosnę"?

przypinki medale witamy wiosnę


Dziś mam ogromną przyjemność podzielić się z Wami nowym, wiosennym projektem, który niewątpliwie wprowadzi do naszych domów i serc odrobinę radości – są to przypinki medale do wydrukowania z hasłem "Witamy Wiosnę". Ta mała dekoracja to doskonały sposób, aby celebrować zmianę pór roku i rozpocząć wiosnę z pozytywnym nastawieniem.

Dlaczego przypinki? To prosty, ale bardzo efektowny element dekoracyjny, który może ożywić zarówno codzienne ubrania, jak i torby czy plecaki naszych pociech. Co więcej, są one świetnym pretekstem do rozmowy z dziećmi o przyrodzie, o tym, jak zmienia się ona wraz z nadejściem wiosny, oraz o znaczeniu tej pory roku dla naszej planety. Wzory są kolorowe, energetyczne i przede wszystkim wiosenne – z kwiatami, zielonymi listkami i słonecznymi promykami.

Jak wykonać przypinki medale "Witamy wiosnę"?


1. Pobierz wzory – wejdź w link na dole wpisu i pobierz wzory przypinek.
2. Wydrukuj – użyj kolorowej drukarki, aby uzyskać jak najlepszy efekt.
3. Przygotuj materiały – będziesz potrzebować folii do laminowania, nożyczek, oraz zapinek do broszek (dostępnych w sklepach z artykułami kreatywnymi). Zamiast zapinek, możesz użyć taśmę dwustronną lub agrafkę.
4. Stwórz przypinki – po wydrukowaniu i wycięciu wzorów, laminuj je dla trwałości, a następnie przyklej zapinkę.

Wykorzystaj wiosenne medale podczas pierwszego wiosennego spaceru!


Mam nadzieję, że ten mały wiosenny akcent przyniesie Wam wiele radości. Cieszę się, że mogę podzielić się z Wami kreatywnymi pomysłami i inspiracjami, które sprawią, że ta wiosna będzie wyjątkowa dla Was i Waszych dzieci. "Witamy Wiosnę" – niech te słowa będą naszym mottem na nadchodzące miesiące!

Przypinki Witamy wiosnę do pobrania TUTAJ

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź