TRYB JASNY/CIEMNY

Back to School, czyli jakie artykuły szkolne włożyć do szkolnego plecaka!
Pierwszy szkolny dzwonek, już za nami! Pomimo, że wakacje dobiegły końca, dzieci radośnie wracają do szkoły! W końcu szkoła, to nie tylko nauka, to także przyjaciele! O czym nie wolno zapomnieć podczas kompletowania szkolnej wyprawki? Oczywiście plecak, piórnik, zeszyty i długopisy to podstawa! O czym jeszcze warto pamiętać? Szkolny poradnik ukaże Wam wszystkie niezbędne artykuły szkolne!


Wyprawka szkolna nie musi być nuda! Postawicie na moc kolorów!

Otóż maluchy to wzrokowcy, skupiają głównie swoją uwagę na aspekcie estetycznym produktu. Natomiast rodzice stoją zawsze przed nie lada wyzwaniem, ponieważ chcą zapewnić dziecku jak najlepsze szkolne artykuły. Dlatego stawiają na ich funkcjonalność w codziennym użytkowaniu. Najlepszym rozwiązaniem jest więc znalezienie produktów, które łączą w sobie atrakcyjny wygląd oraz praktyczność. Strona mocpisani.pl to najlepszy kompromis między dzieckiem a rodzicem! Jej nazwa nie jest przypadkowa!  Przekonaj się, że inwestycja w atrakcyjne wizualnie i wysokiej jakości artykuły szkolne to dobra inwestycja! Odkryj niezwykłą moc pisania, rysowania, notowania i klejenia! Wszystko dostępne w jednym miejscu!

Nauka poprzez zabawę? Tak to jest możliwe! Poznaj produkty, które pobudza wyobraźnię dziecka do tworzenia kreatywnych prac plastycznych! 

Artykuły szkolne to integralna oraz niezbędna część każdego ucznia!  Dzieci muszą mieć produkty, które są przede wszystkim adekwatne do ich wieku. Dla przedszkolaków warto więc wybrać specjalną linię produktów, które są dopasowane do dłoni maluchów. 

Dlaczego jest to takie ważne? Otóż dzięki temu mogą w łatwy sposób korzystać między innymi z:  kredek, flamastrów lub farb. Maluchy obowiązkowo, muszą posiadać artykuły szkolne, które nie będą sprawiać im problemu w użytkowaniu. Ponadto źle dobrane mogą spowodować niechęć w poszerzaniu swoich umiejętnościTrójkątne kredki ołówkowe 12 szt.  + temperówka STRIGO SSC110 

Warto podkreślić fakt, że dzięki odpowiednim produktom maluchy mają szansę na poprawne rozwinięcie małej motoryki, która jest kluczowa w dalszych etap edukacji. Poprzez rysowanie, malowanie, zapisywanie, wycinanie poszerzają swoją wiedzę,  ćwiczą koncentrację i chętnie biorą aktywny udział w zajęciach

Daj małemu artyście kredki, a on pokoloruje cały świat!

Rysowanie i kolorowanie kredkami to jedno z czynności artystycznych cieszące się największą popularnością wśród dzieci! Kredki drewniane, świecowe, żelowe należą bezapelacyjnie do jednych z najchętniej wybieranych produktów do dziecięcych zabaw. Warto podkreślić fakt, że wraz z biegiem lat w późniejszych etapach edukacji zarówno dzieci, jak i młodzież, korzysta z nich niemal codziennie podczas lekcji.

Twoje dziecko lubi bawić się kredkami? Jest pomysłowe i lubi prace plastyczne? Koniecznie zajrzyj na blog pełen inspiracji mocpisania.pl i przenieś swoje dziecko na świata pełnego kreatywnych zabaw!

Kredki to w końcu jedno z najważniejszych narzędzi artystycznych, które to używane od dziecięcych lat wpływa bezpośrednio na rozwój zdolności manualnych oraz kreatywności. Różnorodność kolorów wzbogacone o wysokiej jakości pigment  pozwala na pozostawianie na kartce żywych i intensywnych barw. Jest to bardzo ważne, ponieważ w szczególności u maluchów kolory wpływają na ich wyobraźnie.Kredki drewniane Jumbo STRIGO 6 kolorów + temperówka

Ponadto grubość i kształt kredek też nie jest dziełem przypadku.Małym dzieciom wygodniej będzie się posługiwać grubymi kredkami w kształcie trójkątnym lub okrągłym, ponieważ lepiej dopasowują się do ich dłoni. Wybierają zestawy, które posiadają wiele kolorów i odznaczające się odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie słońca.

Istotny jest także materiał, z którego powstały kredki, ponieważ nie każde drewniane kredki są łatwe do ostrzenia. Każda wyprawka szkolna musi składać się właściwego modelu kredek, odpowiadającemu indywidualnym oczekiwaniom dziecka. Miękkość, bezpieczeństwo oraz dopasowanie do ich przeznaczenia, to najważniejsze punkty, na które każdy rodzic powinien zwrócić szczególną uwagę! Zachęcamy do poznania produktów marki Strigo, który posiada w ofercie produktowej szeroką asortyment szkolny dopasowany do odpowiedniej grupy wiekowej dzieci.

Ołówek, czyli niezbędnik każdego ucznia! 

Ten pozorny produkt skrywa w sobie wiele możliwości! Śmiało, można przypisać mu  miano wszechstronnego narzędzia artystycznego! W końcu to idealny produkt do szkicowania, rysowania oraz pisania.Pastelowe ołówki STRIGO HB z gumką

Ponadto sprawdzi się także do tworzenia nietuzinkowych i wyjątkowych prac plastycznych. W tym niewielki przedmiocie tkwi wielka moc. Istotną cechą każdego ołówka jest jego twardość! Poznaj więc wszystkie jego odsłony, aby dopasować odpowiedni model dla swojego dziecka! 

  • Ołówek miękki B, służy do tworzenia cieni. Dzięki niemu można w szybki sposób uzyskać ciemniejszy odcień szarości w porównaniu do twardych ołówków, które sprawdzają się tylko w przypadku bardzo jasnych miejsc. Oprócz tego sprawdzi, się również do wykonania niewielkich szkiców, dużych rysunków oraz budowania kontrastu. 
  • Twardy ołówek H, czyli idealny produkt do podkreślenia konturów! Tego typu ołówki nie zużywają się szybko oraz nie wymagają zbyt częstego temperowania. Im wyższa liczba przy literze, tym ołówek będzie twardszy oraz pozostawi cieńszą i ostrzejszą kreskę. Takiego rodzaju ołówek spiszę się idealnie do tworzenia szkiców technicznych, ponieważ nie ma ryzyka związanego z rozmazaniem. Warto stosować go również, jako podrys pod np.: akwarele, ponieważ podczas kontaktu z wodą nie pozostawia brudnych śladów.
  • Półtwardy ołówek HB, czyli niezbędnik w każdym szkolnym piórniku! Świetnie sprawdzi się do pisania, zwłaszcza tego technicznego. Model HB nazwany jest ołowiem uniwersalnym, ponieważ sprawdza się zarówno do pisania, jak i rysowania, ponadto bardzo łatwo się ściera, dlatego jest jednym z najczęściej wybieranym w wyprawkach szkolnych.

Długopis czy pióro? To pytanie pada chyba najczęściej podczas wyboru artykułu piśmiennego do szkolnej wyprawki. 

Nie bez powodu opisaliśmy różne twardości ołówków. Otóż dziecko rozpoczyna naukę pisania, najpierw od niego! Dlaczego? W ten sposób może szybko wymazać napisane błędy! Dlatego najczęściej zalecany jest do wyprawki szkolnej ołówek HB, czyli uniwersalny! 

Aby przyspieszyć naukę pisania i zachęcić dziecko do pracy nad charakterem pisma, można wybrać długopisy wymazywalne. Na stronie mocpisania.pl, mamy do wyboru szereg możliwości.Pióro kulkowe PILOT GREENBALL BG czerwony

Długopisy marki Strigo zostały dopracowane w każdym detalu. Specjalnie dla maluchów zostały wzbogacone o elementy graficzne, zgodne z najnowszymi trendami. 

Dla nieco starszych dzieci oraz młodzieży znajdziemy tam produkty marki Frixion! Długopisy z tej serii zostały wyposażone w specjalny tusz Metamo i silikonową końcówkę! Dzięki temu mają wyjątkową moc wymazania tekstu i napisanie go na nowo! Ponadto ich opływowe kształty oraz estetyczne zdobienie w formie tatuażu przykuwa wzrok i wyróżniają je na tle pozostałych.Wymazywalne pióro kulkowe Frixion Ball 0.7 

Natomiast to nie wszystko! Marka Pilot skrywa w sobie całą serię ponadczasowych długopisów! Warto zwrócić uwagę na produkt Greenball, czyli kompromis w postaci pióra kulkowego! Oprócz tego ma jeszcze jedną szczególną cechę! Został wyprodukowany aż w 89% z materiałów pozyskanych z recyklingu!Pióro kulkowe jest także idealnym pierwszym piórem dla dzieciaków, które rozpoczynają swoją przygodę z pisaniem!Pióro kulkowe PILOT GREENBALL BG niebieski

Idąc dalej, warto zwrócić również na uwagę na rodzaje wkładów. Poznajcie długopis olejowy Acroball, który jest bardzo wytrzymały.Długopis olejowy PILOT ACROBALL Pure White czerwony

Kolejnym MUST HAVE jest ekologiczny żelowy długopis B2P, który to kształtem przypomina produkt, z którego powstał! B2P długopis żelowy niebieski Pilot 

To, co łączy wszystkie produkty marki Pilot to niezwykły  komfort, podczas użytkowania.Ponadto praworęczne osobowy docenią ich płynność ruchu, a leworęczni wygodne obudowy oraz szybko zasychający tuszu. Większość modeli posiada również mechanizmy chowania wkładu! Daje on moc ochrony przed poplamieniem ubrania oraz gwarancję, że tusz nie rozleje się np.: w plecaku.

Idealne produkty szkoły, a dzięki wymiennym wkłady, pozostaną z nimi przez długi czas! Podaruj dziecku estetyczne pismo bez kleksów!

O czym nie można zapomnieć podczas kompletowania szkolnej wyprawki? Oczywiście o zeszytach!

Przybory szkolne nie muszą być nudne! Barwne i humorystyczne okładki zeszytów, pozwolą maluchowi na rozpoczęcie, każdej lekcji z uśmiechem na twarzy! Oczywiście starsze dzieci oraz młodzież ma zupełnie inne upodobania pod względem estetyki zeszytu. Jeśli Twoje dziecko zaczyna prowadzić obszerne notatki, warto wyposażyć go w zeszyt o specjalnych mocach.


Kołozeszyt PUKKA PAD Pastel Project Book A5/B5/A4 

Kołozeszyty Pukka Pad to doskonały wybór, ponieważ posiadają estetyczny wygląd oraz są niezwykle funkcjonalne w codziennym użytkowaniu. Ich praktyczność opiera się głównie, na przekładkach, które zgrywają się kolorystycznie bezpośrednio z barwą  z polipropylenową ochroną okładką. Ponadto można je dowolnie przestawiać w obrębie kołozeszytu, dzięki temu w szybki i łatwy sposób można ustalić dowolną ilość kartek. Notatki są chronione a dziecko zadowolone!

Wrzesień, czyli rewia mody wśród placków! 

Dzieciaki już od paru dniu uczestniczą aktywnie w życiu szkoły! Dlatego muszą czuć się niezwykle komfort i nie mieć żadnych ograniczeń, aby w pełni chłonąć wiedzę!  Plecak lub tornister to oczywiście podstawa! Jak dokonać odpowiedniego wyboru?

Udając się na zakupy, często zostajemy przytłoczeni nadmiarem oferowanych produktów i ciężko jest nam ocenić czy produkt, rzeczywiście posiada wszelkie zabezpieczenia dla kręgosłupa. 

Dodatkowo plecak prócz swej funkcjonalności musi być także atrakcyjny pod względem wizualnym dla dziecka! Dlatego warto postawić na moc kolorowych modeli plecaków marki Strigo! Jest to świetny kompromis między rodzicem, a dzieckiem! Oczywiście w kwestii wyboru szklanego placka!Plecak szkolny STRIGO z kolekcji COMIC 

Wodoodporne, posiadające wzmocnione spody idealnie sprawdzą się jako Total Look do każdej stylizacji szkolnej!

To, co w szczególności zainteresuje rodziców to ich wzbogacenie szerokie, regulowane szelki oraz dodatkowe zapięcia, które pozwalają, rozłożyć równomiernie obciążenie. Ponadto posiadają również od 2 do 3 komór, które są kluczowe, ponieważ maluch może wtedy rozkładać książki w kilku miejscach. Dzięki temu ciężar zostanie odpowiednio rozłożony i łatwiejszy do uniesienia co wpływa na kondycję pleców.Plecak szkolny STRIGO NS5 NATURE SPORT 

Dodatkowo każdy z plecaków posiada  usztywnioną tylną ściankę, która przywierać do pleców dziecka. Dzięki temu kręgosłup nie jest nadmiernie przeciążony! A to sprawi, że w przyszłości maluch nie będą narzekać na nieprzyjemne bóle kręgosłupa. Ponadto subtelnie wkomponowane elementy odblaskowe, zapewnią im szczególną ochronę podczas drogi ze szkoły do domu w okresie zimowym! 

Marki produktów szkolnych, które warto znać

Każdy rodzic chce zadbać o prawidłowy i harmonijny rozwój swojego dziecka, a przy tym pobudzać je do aktywności i kreatywności. Z tego względu warto wybierać produkty szkolne, które swoją estetyką, unikalnym i nieszablonowym designem popchną je do odkrywania świata.

Marka Strigo to to idealna odpowiedź na potrzeby wymagającego młodego konsumenta. Umilają czas nauki, są praktyczne i wygodne, a przede wszystkim pobudzają kreatywność. Co to jest Strigo? Coś do rysowania, malowania, tworzenia… zajrzyj i się przekonaj!

Marka UHU…! Dokładnie tyle radości sprawia dzieciom klejenie wycinanek czy kolorowych bloków. Tworząc nasze produkty wiedzieliśmy, że będą używane przez małych majsterkowiczów.

Pukka Pad to produkty dla starszych dzieci, które doskonale wiedzą, jaka moc kryje się za umiejętnością pisania i tworzenia notatek. My sprawiliśmy, że z naszymi produktami będzie to jeszcze przyjemniejsze i inspirujące!

Marka Pilot to niezawodne długopisy i pióra, które pozwalają lekką ręką zapisywać wszystkie te najważniejsze, i te najmniej ważne, ale inspirujące informacje. Nasze długopisy pozwolą odsłonić, zobaczyć, znaleźć to, co nieoczywiste i nieodkryte.

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję, że jesteś! Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza :)

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź