TRYB JASNY/CIEMNY

Piraci. Gra matematyczna na dodawanie i odejmowanie - recenzjaPiraci. Gra matematyczna na dodawanie i odejmowanie w ciekawy sposób łączy naukę matematyki z jednym z najbardziej atrakcyjnych zawodów świata wg najmłodszych. Gra przeznaczona jest dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym i ma za zadanie ćwiczyć dodawanie i odejmowanie w zakresie od 1 do 20. 
Polega na wykonywaniu prostych działań i kolekcjonowaniu pirackich łupów. W skład gry wchodzą 4 plansze z wizerunkami piratów oraz 96 żetonów z działaniami, wynikami oraz rysunkami skarbów. 


Kolorowe ilustracje wykonane przez Anastasiię Moshinę, momentalnie kupują sympatię dzieci. Dodatkowym plusem jest możliwość stopniowania trudności w zależności od wieku i stopnia zaawansowania dzieci. Spokojnie można np. wprowadzić jedynie działania od 1 do 10, a potem podnosić poprzeczkę.
Na uwagę zasługuje również wykonanie gry - wszystkie elementy są zrobione z naprawdę grubej tektury i moje dzieci same dały radę wszystko "wypchnąć" i nic nie poniszczyć :) 


Piraci. Gra matematyczna na dodawanie i odejmowanie stanie się super pomocą dydaktyczną na wszelkie zajęcia związane z morsko-piracką tematyką. 


Grę kupicie tutaj: http://bit.ly/
Za grę dziękuję wydawnictwu Kapitan Nauka.
Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź