TRYB JASNY/CIEMNY

Co kupić maluchowi na urodziny?

prezent dla nowonarodzonego dziecka

W momencie kiedy do rodziny zawita dziecko, rodzice poświęcają mu absolutnie każdą wolną chwilę i starają się spędzać z nim jak najwięcej czasu. Oczywistym jest również fakt, że każdy rodzic chce z dumą spoglądać również na to, jak jego pociecha rośnie i się rozwija. Lata będą upływały w wyjątkowo szybkim tempie, a każde kolejne urodziny malucha będą jeszcze bardziej wyjątkowe od poprzednich. Jednocześnie kiedy nasza pociecha ma świętować swoje pierwsze, drugie, trzecie, czy każde kolejne urodziny, pojawia się także wyższa konieczność obdarowania jej unikalnym i absolutnie wyjątkowym prezentem. Z pewnością rodzice doskonale znają ten moment, w którym do ich głowy nie przychodzi absolutnie żadne pomysł na to, co można kupić małemu dziecku w prezencie. Z pewnością również przeglądają oni setki stron w sieci i czytają poradniki odnośnie tego, co dziecku może być po prostu potrzebne. Zakup podarku dla malucha nie jest prosty dla nikogo. Jednak co z pewnością sprawdzi się jako prezent?

Maty edukacyjne, które wesprą rozwój dziecka

Jeśli zastanawiamy się nad kupnem prezentu dla naszej pociechy, to z całą pewnością warto zwrócić uwagę na niesamowity gadżet jakim jest mata edukacyjna dla niemowlaka, a także dla dzieci nieco starszych. Jest to nie tylko zwykła mata do rozłożenia na podłodze i do zabawy. Jest to tak naprawdę jedna z lepszych zabawek edukacyjnych, która- w zależności od wybranego modelu- może ćwiczyć zdolności manualne i motorykę malucha lub po prostu ćwiczyć jego percepcję i wyostrzać podstawowe zmysły. Taka mata jest również wyjątkowo praktyczna z punktu widzenia rodziców. Po skończonej zabawie można ją prostu złożyć i schować w wygodne miejsce, więc nie zajmuje ona zbyt wiele przestrzeni, której często w dziecięcym pokoju pełnym zabawek po prostu brakuje. Rodzice, a także ich pociechy z całą pewnością będą z takiego zakupu wyjątkowo zadowoleni.

Elementy garderoby jako praktyczny prezent dla malucha

Dzieci rosną szybko, a ich garderoba zmienia się w mgnieniu oka. Niektóre śpioszki i inne dodatki okazują się zbyt małe lub niefunkcjonalne. Wobec tego jednym z lepszych pomysłów będą skarpetki dziecięce. Jak wiadomo maluchom często ich brakuje, bądź pojedyncze sztuki w tajemniczy sposób po prostu giną w pralce. Warto więc posiadać zapas takich skarpetek dla dziecka, by nie zabrakło ich w nagłych sytuacjach. Co więcej, można wybrać je ozdobione różnorodnymi grafikami, nadrukami czy wyszywankami. Takie skarpetki szybko staną się ulubionym dodatkiem dziecka.

Komentarze

  1. Mata sprawdza się fenomenalnie. Nasz maluszek jest bardzo zaabsorbowany :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję, że jesteś! Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza :)

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź