TRYB JASNY/CIEMNY

Arena Mocy - pole paintballowe przyjazne dzieciom

arena mocy paintball

Kolonie, wycieczki szkolne, imprezy firmowe, wieczory kawalerskie czy też zwykłe wypady z przyjaciółmi wymagają odpowiedniego miejsca na zabawę. Z oczywistych względów musi to być miejsce dobrze przygotowane, zadbane i z całym zapleczem kulinarno-sanitarnym. Idealną propozycją jest pole paintballowe Arena Mocy, które jest miejscem specjalnie przygotowanym dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Każdy tu znajdzie coś dla siebie.

markery paintball


Czym jest pole paintballowe Arena Mocy?

Pole paintballowe Arena Mocy mieści się w Sierakowie, czyli w miejscowości na południe od Krakowa. Jest to największe tego rodzaju pole w Polsce, które od lat cieszy się ogromnym uznaniem wśród miłośników paintballa, jak i zupełnych amatorów, którzy dopiero pierwszy raz próbują tego rodzaju zabawy. Jest to obiekt specjalnie zaprojektowany

Pole paintballowe, które jest profesjonalnie zaprojektowane i wyposażone w różnego rodzaju terenowe przeszkody, umożliwia przeprowadzanie gier, w których jednocześnie uczestniczyć może nawet kilkudziesięciu graczy. Cała zabawa jest oczywiście w pełni bezpieczna zarówno dla dorosłych jak i dzieci w przypadku dla których jest przygotowany specjalistyczny sprzęt dedykowany młodszym zawodnikom. Sprawia to, że jest to idealne miejsce na kolonie, wycieczki szkolne, wypady rodzinne z dziećmi, z przyjaciółmi czy też zorganizowane imprezy firmowe czy też wieczory kawalerskie.


kulki paintball


Atrakcje na polu paintballowym Arena Mocy

Jak więc widać Arena Mocy to naprawdę bardzo ciekawe miejsce, które warto mieć na uwadze, planując jedno z takich spotkań rodzinnych lub zawodowych. Jakie jednak konkretnie atrakcje czekają na odwiedzających?

paintball kraków


Oczywiście podstawową rozrywką w Arenie Mocy jest paintball, czyli zabawa polegająca na toczeniu bitew przez zawodników wyposażonych w tzw. markery do paintballa, czyli specjalną broń strzelającą kulkami z farbą. Oczywiście gracze otrzymują podczas zabawy całe wyposażenie i zabezpieczenie ciała. Co ciekawe, istnieje także paintball dla dzieci, czyli markery mniejsze, lżejsze i zdecydowanie słabsze.
To jedna niejedyna atrakcja, ponieważ w Arenie Mocy możliwe jest również spróbowanie swoich sił w kierowaniu samochodzikiem RC na specjalnie zaprojektowanym do tego torze. Te małe, zdalnie sterowane pojazdy charakteryzują się nadzwyczajnymi możliwościami terenowymi, a jazda nimi przynosi wiele satysfakcji.

kulki do paintball


Gdy już zabawa się zakończy i uczestnicy będą zmęczeni odpoczywali, warto udać się do specjalnie przygotowanej strefy chilloutu lub wyznaczonego miejsca na ognisko i przy ogniu piekąc kiełbaski odpocząć po dniu pełnym wrażeń na Polu paintballowym Arena Mocy. Z całą pewnością każdy odwiedzający będzie zadowolony z przyjazdu.

Arena Mocy - miejsce przyjazne dzieciom
Arena Mocy to obiekt który jest przyjazny dzieciom. Poprzez odpowiedni sprzęt - między innymi specjalistyczne markery i kulki - których prędkość wylotowa jest odpowiednio zmniejszona sprawiają że Twojemu dziecku nic się nie stanie. Profesjonalny ubiór i ochraniacze dla dzieci sprawią że nie będziesz się musiał przejmować tym że Twoja pociecha jest zagrożona. Dodatkowo liczne atrakcje dla dzieci takie jak tory RC dla dzieci , czy też liczne gry planszowe, zabawki sprawiają że Twoje dziecko nie będzie się tutaj nudzić.

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź