TRYB JASNY/CIEMNY

Zawody - obrazki dla dzieci do druku

zawody obrazki


Kim chcieliście zostać jako dzieci? Ja miałam mnóstwo zawodowych aspiracji! Na pewno na początku marzyłam, żeby zostać piosenkarką. Ile moi biedni bracia i siostry musieli nasłuchać się skowytu "To nie ja byłam Ewąąąą" rozbrzmiewającego ze szczytu schodów prowadzących na piętro, to tylko oni wiedzą! Później chciałam być lekarzem, ludzkie ciało zawsze mnie fascynowało, a odcinki "Było sobie życie" mogłam nawet cytować. Następnie przerobiłam chęć zostania nauczycielką, kto by wtedy pomyślał, że zostanę nią w rzeczywistości? Kiedy byłam starsza i już bardziej świadoma życia i świata, chciałam zostać polonistką, później dziennikarką i psychologiem. Skończyło się na nauczycielce, jednak niczego nie wykluczam, nie wiem czy będę pracować w tym zawodzie całe życie.


Było trochę prywaty, a teraz do rzeczy. Dzisiaj Zawody - obrazki dla dzieci do druku. Do stworzenia kart wybrałam obrazki prawdziwie z życia wzięte, dzięki nim dzieci oprócz poznania i utrwalenia nazewnictwa, będą od razu mogły zajrzeć w pracownicze kuluary. 


Wśród obrazków znajdziecie 44 różne zawody z podpisami.Zawody obrazki dla dzieci pobierzecie TUTAJ.

Uwaga! Plik jest bardzo duży, czas pobierania może wynieść nawet kilka minut.

Komentarze

  1. Piękne i pomocne materiały. serdecznie dziekuję:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Brakuje mi tego aby były obie płcie do jednego zawodu oraz odmiany nasze do płci. Kobiety mogą być żołnierzami i budowniczym tak jak mężczyzna może być kosmetologiem czy sprzątaczem 😊

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję, że jesteś! Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza :)

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź