TRYB JASNY/CIEMNY

Tradycje noworoczne - ilustracje do druku


Rok 2020 na szczęście chyli się już ku końcowi. Nie wiem czy znajdzie się ktoś, kto będzie za nim wybitnie tęsknił albo miło go wspominał, ale jednak pożegnać i powspominać go wypada. 


Moi Kochani Sylwester 2020 w tym jakże problematycznym roku raczej spędzimy z Polsatem niż na wielkich imprezach, na szczęście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby opowiedzieć dzieciom w jaki sposób obchodzi się wigilię Nowego Roku NORMALNIE. Stąd też krótki materiał obrazkowy z tradycjami noworocznymi, mam nadzieję, że każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Obrazki można wykorzystać do gazetki tematycznej lub zajęć. 


Tradycje, które wymieniłam na zdjęciach to:


toast szampanem
odliczanie do północy
fajerwerki
pocałunek o północy (może i wzięło się z USA, ale u mnie zawsze wszyscy się przytulali, a zakochani dawali sobie buziaka ;))
zabawa sylwestrowa
postanowienia noworoczne
składanie życzeń
koncerty
pokazy laserów (materiał został stworzony z myślą też o przyszłych latach, coraz więcej miast odchodzi od pokazów fajerwerków i myślę, że pokazów laserów, chociaż zdecydowanie mniej spektakularnych, ale za to dużo cichszych i bezpieczniejszych dla środowiska i zwierząt, będzie więcej)


Ilustracje pobierzecie klikając poniżej:


Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź