TRYB JASNY/CIEMNY

Prezenty na Dzień ChłopakaWrzesień kończy się optymistycznym akcentem, a mianowicie Dniem Chłopaka. Kiedy obchodzimy Dzień Chłopaka? Dzień Chłopaka wypada 30 września i może jest świętowany trochę mniej spektakularnie niż Dzień Kobiet, ale warto o nim pamiętać i uhonorować chłopięcą część naszych podopiecznych i dzieci.


Oczywiście, chłopcy ucieszą się ze zwykłego "Sto lat" i wspólnie spędzonego czasu, ale jeśli chcecie dać im na pamiątkę coś ekstra, zapraszam do sięgnięcia po moje propozycje prezentów na Dzień Chłopaka do wydruku.

Medale na Dzień Chłopaka


Pierwszą z nich są medale, które można wyciąć, doczepić na agrafkę do koszulki, nakleić na balon lub patyczek, wówczas powstanie chorągiewka. Medal wywoła uśmiech na twarzy każdego chłopca.

dzień chłopaka medale

medale na dzień chłopaka


Pomysł na Dzień Chłopaka


Drugim upominkiem na Dzień Chłopaka jest obrazek (prawie) diy, dziewczynki lub panie dorysowują cechy charakterystyczne danego chłopaka do postaci superbohatera;  można też wkleić zdjęcie obdarowywanego. Obrazek efektownie będzie wyglądał w ramce.

Dzień Chłopaka dyplom


W moich pomysłach nie mogło rzecz jasna zabraknąć dyplomu, nic nie poradzę - uwielbiam je, bo świetnie się sprawdzają na większość okazji. Na dyplomie mogą podpisać się wszystkie dziewczynki z grupy lub klasy - taki dyplom będzie jeszcze bardziej oryginalny.

Dzień Chłopaka prezenty


Ostatnią propozycją prezentu na Dzień Chłopaka, są karteczki, które możecie przyczepić do upominku, np. lizaka, breloka, długopisu, małego autka lub paczki samodzielnie zrobionych ciasteczek owiniętych w celofan.


Wszystkie wymienione powyżej prezenty do druku na Dzień Chłopaka pobierzecie poniżej:Wierszyk na Dzień Chłopaka


Ludzie są różni, tak samo różni są chłopcy. Poniższy wierszyk celebruje inność dziecięcymi słowami.
Z okazji tego uroczego święta, warto zadbać o odpowiednie wprowadzenie np. za pomocą napisanego przeze mnie wierszyka. Po lekturze porozmawiajmy z dziećmi o szacunku, zwróćmy uwagę na zalety chłopców w grupie, zapytajmy o zdanie na temat Dnia Chłopaka, czy to potrzebne święto, czy nie.

wierszyk na dzień chłopaka

Wierszyk na Dzień Chłopaka do pobrania w pdf TUTAJ.


Dzień Chłopaka napis na gazetkę:
Napis wersja nr 1
Napis wersja nr 2


Krawaty na Dzień Chłopaka


Na specjalne życzenie jednej z czytelniczek, dokładam krawaty dla Super Chłopaka. Krawaty pobierzecie łącznie z nową wersją medali :)

krawaty na dzień chłopaka do wydrukowania

krawat na dzień chłopaka


Krawaty i medale na Dzień Chłopaka do pobrania TUTAJ

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź