TRYB JASNY/CIEMNY

Regulamin korzystania z łazienkiCześć! Łazienka to często takie miejsce, w którym dzieją się różne cuda i dziwy. Najpierw człowiek widzi ją błyszczącą i pachnącą, by po chwili zobaczyć podłogę umazaną pastą i ręczniki zrzucone na ziemię.

Zrobiłam regulamin korzystania z łazienki, taki mam nadzieję bardzo ogólny, bo łazienki są rzecz jasna różne. Nie zawarłam w nim zasad typu: jak myć ręce, jak myć zęby i jak korzystać z toalety, bo uważam, że tego akurat trzeba osobno dzieciaki nauczyć. 

Przypominam, że przed wprowadzeniem jakiegokolwiek regulaminu czy kontraktu grupowego, trzeba go z dziećmi szczegółowo omówić i zachęcić je, aby same stwierdziły zasadność wszystkich punktów. Dobrze jest również często zasady powtarzać. 

Aby pobrać karty należy kliknąć na obrazek prawym przyciskiem myszki, wybrać opcję Otwórz grafikę w nowej karcie, następnie ponownie kliknąć na obrazek prawym przyciskiem myszki i wybrać opcję Zapisz jako. 

Poprzednie regulaminy/kodeksy znajdziecie poniżej:

Jutro zamieszczę jeszcze regulamin szatni :)

Do zobaczenia!

Komentarze

 1. Bardzo fajne naklejki do łazienki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za fantastyczne pomoce dydaktyczne. Bardzo ułatwią mi pracę i wzbogacą mój warsztat pracy. Mam jedynie problem z otwarciem niektórych np. Kodeksu przedszkolaka, nie mam chyba odpowiedniego programu. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za miły komentarz :) Strona jest prowadzona na platformie Blogger, być może nieposiadanie przez Panią konta Google jest przyczyną problemów z pobraniem pomocy. Pozdrawiam!

   Usuń
 3. Świetnie napisane. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Brakuje karteczki o myciu rąk, szczególnie po dwójce. Niestety życie na wynajętym mieszkaniu uczy że część ludzi tego nie potrafi

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję, że jesteś! Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza :)

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź