TRYB JASNY/CIEMNY

Regulamin korzystania z łazienkiCześć! Łazienka to często takie miejsce, w którym dzieją się różne cuda i dziwy. Najpierw człowiek widzi ją błyszczącą i pachnącą, by po chwili zobaczyć podłogę umazaną pastą i ręczniki zrzucone na ziemię.

Zrobiłam regulamin korzystania z łazienki, taki mam nadzieję bardzo ogólny, bo łazienki są rzecz jasna różne. Nie zawarłam w nim zasad typu: jak myć ręce, jak myć zęby i jak korzystać z toalety, bo uważam, że tego akurat trzeba osobno dzieciaki nauczyć. 

Przypominam, że przed wprowadzeniem jakiegokolwiek regulaminu czy kontraktu grupowego, trzeba go z dziećmi szczegółowo omówić i zachęcić je, aby same stwierdziły zasadność wszystkich punktów. Dobrze jest również często zasady powtarzać. 

Aby pobrać karty należy kliknąć na obrazek prawym przyciskiem myszki, wybrać opcję Otwórz grafikę w nowej karcie, następnie ponownie kliknąć na obrazek prawym przyciskiem myszki i wybrać opcję Zapisz jako. 

Poprzednie regulaminy/kodeksy znajdziecie poniżej:

Jutro zamieszczę jeszcze regulamin szatni :)

Do zobaczenia!

Komentarze

 1. Bardzo fajne naklejki do łazienki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za fantastyczne pomoce dydaktyczne. Bardzo ułatwią mi pracę i wzbogacą mój warsztat pracy. Mam jedynie problem z otwarciem niektórych np. Kodeksu przedszkolaka, nie mam chyba odpowiedniego programu. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za miły komentarz :) Strona jest prowadzona na platformie Blogger, być może nieposiadanie przez Panią konta Google jest przyczyną problemów z pobraniem pomocy. Pozdrawiam!

   Usuń
 3. Świetnie napisane. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję, że jesteś! Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza :)

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź