TRYB JASNY/CIEMNY

Owoce i warzywa - plansze do pobrania

owoce i warzywa obrazki do druku

Wrzesień w tym roku szkolnym minął mi jak z bicza strzelił i ograniczał się właściwie do życia w stylu: praca-dom-praca w domu-praca-dom-praca w domu-praca, i ani się obejrzałam, a już właściwie za pasem październik, w efekcie czego zaniedbałam bloga, ale mam nadzieję, że mi wybaczycie, bo przygotowałam garść planszy z owocami i warzywami, oczywiście do pobrania poprzez opcję Zapisz jako ;)

Plansze możecie wykorzystać przy klasyfikowaniu obrazków na owoce i warzywa, podziału na produkty egzotyczne i krajowe, przerobić na memory lub segregować kolorystycznie, co super sprawdza się z najmłodszymi dziećmi. 

Starałam się zamieścić najbardziej dostępne i popularne w naszym kraju gatunki, ale możliwe, że plansze będę jeszcze aktualizować :)

Światowy Dzień Owoców i Warzyw


Te kolorowe obrazki owoców i warzyw będą niezastąpioną pomocą podczas obchodów z dziećmi Światowego Dnia Owoców i Warzyw!

światowy dzień owoców i warzyw

światowy dzień owoców i warzyw w przedszkolu

Komentarze

 1. Całkiem w porządku te twoje plansze. Mi na pewno się przydadzą, jednak chyba nie wszystkie owoce uwzględniłaś przy tych planszach - patrz. Będziesz jeszcze dorabiać plansze, czy nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej nie mam w planach dorabiania planszy z tej serii :)

   Usuń
  2. MT słaby ten komentarz.. może MT udostępni swoje? Wszystkie pomoce są super Bardzo dziękujemy :)

   Usuń
 2. Ja myślę, że te plansze są super, na pewno wykorzystam. Dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Plansze są rewelacyjne, bardzo, bardzo dziękuję.Fajnie, że je pani podpisała. Wykorzystam w przedszkolu. Pozdrawiam cieplutko. Małgorzata Mendyk


  OdpowiedzUsuń
 4. super super super :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję, że jesteś! Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza :)

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź