TRYB JASNY/CIEMNY

Świąteczne wyrazy: edukacyjna gra do druku na Święta

symbole świąt Bożego Narodzenia do druku

 
Grudzień to czas magiczny, a co może być lepsze niż nauka poprzez zabawę? Dzisiaj przedstawiam Wam świąteczną grę edukacyjną do druku - "Świąteczne wyrazy".

O grze


"Świąteczne wyrazy" to gra, która pozwoli Twojemu dziecku poćwiczyć znajomość liter drukowanych - zarówno małych, jak i dużych. W grze, dzieci dopasowują litery do obrazków i słów, co sprzyja rozwojowi czytania globalnego i umiejętności pisania.

Jak pobrać i wykorzystać grę 

Gra jest dostępna do pobrania za pomocą linku poniżej. Wystarczy wydrukować materiały i gotowe! To doskonały sposób na spędzenie kreatywnego czasu z dziećmi podczas świątecznych przygotowań.


"Świąteczne wyrazy" to nie tylko świetna zabawa, ale również narzędzie edukacyjne wspierające rozwój dziecka. Dzięki niej dzieci uczą się nowych słów, a także ćwiczą rozpoznawanie liter i czytanie.

 
Czy Wasze dzieci już wypróbowały "Świąteczne Wyrazy"? Chętnie dowiem się, jakie są Wasze wrażenia! Podzielcie się opinią w komentarzach poniżej.


Zachęcam do pobrania i wypróbowania naszej świątecznej gry edukacyjnej. To fantastyczny sposób na połączenie zabawy i nauki, a także świetna okazja do spędzenia czasu z rodziną w świątecznej atmosferze. Pobierz "Świąteczne wyrazy" już dziś i ciesz się edukacyjną zabawą!

Świąteczne wyrazy do pobrania TUTAJ


Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź