TRYB JASNY/CIEMNY

Kupony prezentowe dla babci i dziadka: idealny prezent na każdą okazję

kupony dla babci i dziadka


Szukasz oryginalnego prezentu dla swoich dziadków na Dzień Babci i Dzień Dziadka, czy inną specjalną okazję? Kupony prezentowe dla babci i dziadka to świetny sposób, aby wyrazić swoją wdzięczność i miłość w kreatywny sposób.

Kupony na Dzień Babci i Dziadka do druku


Jak zrobić kreatywne kupony dla dziadków?

Wydrukuj gotowe szablony kuponów dostępne na naszej stronie. Dzieci mogą kolorować karty, dodając osobisty akcent. Każdy kupon to obietnica małego gestu, np. wspólnego spaceru, czy przygotowania herbaty.

Pomysły na wykorzystanie kuponów prezentowych

Kupony mogą być samodzielnym prezentem lub doskonałym uzupełnieniem większego upominku. To także sposób, aby spędzić więcej czasu razem i wzmocnić więzi rodzinne. Kupony mogą zawierać różne aktywności, od pomocy w domowych obowiązkach po wspólne hobby.


Podziel się w komentarzach, jakie kupony stworzyłeś dla swoich dziadków i jakie były ich reakcje. Twoje pomysły mogą zainspirować innych! 

Kupony dla Babci i Dziadka do druku cz.1 do pobrania TUTAJ


Kupony upominkowe dla babci i dziadkaWychodząc na przeciw Waszym prośbom, jeszcze jedna wersja kuponów - dla każdego z bliskich osobno w dwóch wersjach, jedna z kolorową grafiką, a druga do pokolorowania :)

kupony dla babci

kupony na dzień babci i dziadka do druku

Kupony dla Babci i Dziadka do druku cz. 2 do pobrania TUTAJ


Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję, że jesteś! Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza :)

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź