TRYB JASNY/CIEMNY

Pomysły na prezenty dla uczniówKiedy ja chodziłam do szkoły, zwyczajem było, że na koniec roku jedynie uczniowie osiągający "bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie" oprócz świadectwa z czerwonym paskiem, otrzymywali nagrody. Obecnie "nagradzanie" wyłącznie najlepszych ocen powoli odchodzi już do lamusa i coraz częściej nauczyciele wręczają prezenty całej swojej grupie.

Najbardziej popularnym prezentem są oczywiście książki, drobne przybory szkolne typu długopisy/ołówki/notesy i zakładki. Ja uwielbiałam je dostawać i nadal są dzieci, które się z nich bardzo ucieszą, ale byłam ciekawa innych propozycji fajnych gadżetów. Oto najciekawsze prezenty, jakie udało mi się znaleźć:


  • chmura słów - proste i efektowne, a przy tym fenomenalna pamiątka. Chmurę możecie stworzyć na jednej z darmowych i bardzo intuicyjnych w obsłudze stron https://www.wordclouds.com/. W środku powinno znaleźć się imię dziecka, a na zewnątrz słowa, które najbardziej oddają jego osobowość. Wkładamy do ramki lub drukujemy na ładnym papierze i gotowe!

źródło: myattemptsatbeingcreative.files.wordpress.com  • bańki - szczególnie najmłodszym sprawią mega frajdę, możecie dołączyć do nich bilecik z kilkoma miłymi słowami :)


źródło: printableprincess.com

  • okulary przeciwsłoneczne - uroczy prezent na wakacje.

źródło: lessonswithlaughter.com

  • skakanka - za moich czasów nawet chłopcy jej używali i wszyscy świetnie się bawiliśmy. Pora do tego wrócić!

źródło: Pinterest

  • bidon - wody nigdy nie za wiele, dzięki kolorowemu bidonowi dzieciaki po pierwsze będą miały pamiątkę po nas, a po drugie będą chętniej sięgały po picie. 

źródło: Pinterest

  • piłka plażowa - możecie dopisać na niej dla uczniów miłą wiadomość, albo po prostu dać taką, jaka jest. Na pewno przyda się podczas wakacji nad wodą.

źródło: Pinterest

  • frisbee - to zabawka nie tylko dla psów :) dzieciom również może sprawić wieleeee radości :) 

źródło: happyhomefairy.com
  • słoik - możecie obwiązać go kokardą a do środka powkładać trochę słodyczy albo 100 powodów, dla których uwielbiacie obdarowywanego nim ucznia ;)

źródło: Pinterest

  • wspólne zdjęcie z podpisami - oprawione w mini antyramę lub zwykłą ramkę, koniecznie z podpisami wszystkich uczniów i nauczycieli. Piękna sprawa, szczególnie po latach :)

źródło: etsy.com

  • kubek - najlepiej z napisem albo ozdobiony za pomocą lakierów do paznokci. 
źródło: Pinterest


Jestem bardzo ciekawa, czy dajecie coś swoim uczniom, a może uważacie, że takie prezenty to przesada? Czy któraś z zawartych w tym poście propozycji, przypadła Wam do gustu?

PS: A dla tych z bdb wynikami i wzorowym zachowaniem znajdziecie dyplomy i wklejki do książek TUTAJ...

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź